Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

przy minusowych temp odpala i po chwili gaśnie

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem wysokoprężnym.

Moderator: piotii

przy minusowych temp odpala i po chwili gaśnie

Postprzez marek_makowski » 14 gru 2017, o 20:19

witam,
mam taki problem od tej zimy - kiedy samochod jest na zewnatrz, po nocy z rana probuje go odpalic. Odpala normalnie, ale po okolo 10 sekundach obroty zaczynaja falowac w dol i gasnie. Przy probie ponownego odpalenia, samochod juz nie odpala. Kreci rozrusznik i kreci i nic. Natomiast gdy wprowadze astre do garazu na noc, to z rana nie ma takich problemow, odpala i jedzie normalnie. Zaznaczam ze temp sa minusowe z rana (-3 stopnie). Wymienilem filtr paliwa (MANN) i problem nie ustapil. Sprawdzalem szczelnosc obudowy filtra, nie ma zadnych przeciekow itp.
marek_makowski
Klubowicz
 
Posty: 70
Dołączył(a): 22 maja 2014, o 22:39
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTL


Re: przy minusowych temp odpala i po chwili gaśnie

Postprzez marek_makowski » 15 gru 2017, o 18:05

od kilku miesięcy zaczęły mi się "moczyć" wtryski. Czy mój powyższy problem może być spowodowany takim stanem rzeczy jak na zdjęciu? Czy w takim razie jest jakaś nieszczelność w rejonie wtrysków i może się zapowietrzać układ?
Załączniki
08.jpg
08.jpg (146.07 KiB) Przeglądane 5458 razy
marek_makowski
Klubowicz
 
Posty: 70
Dołączył(a): 22 maja 2014, o 22:39
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTL

Re: przy minusowych temp odpala i po chwili gaśnie

Postprzez sl72 » 11 sty 2018, o 12:37

Miałem to samo rok temu okazało się ze pęknięta obudowa filtra paliwa
sl72
Kierowca
 
Posty: 13
Dołączył(a): 27 sty 2013, o 14:17
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTL


Powrót do Napęd, silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.