Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Problem z zapłonem na ciepłym/dziwne wibracje około 2k obrot

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem wysokoprężnym.

Moderator: piotii

Problem z zapłonem na ciepłym/dziwne wibracje około 2k obrot

Postprzez Zagi » 13 kwi 2018, o 22:32

Witam,posiadam Astre h GTC z 2005 roku silnik 1.7 izusu .Jestem po wymianie sprzęgła z dwumasą oraz regeneracji wtrysków,po około tysiącu km autko ma problem z zapłonem na ciepłym silniku ,na zimnym zapali bez problemu jednak na rozgrzanym trochę kręci.Druga sprawa między 1800 a 2000 obrotów silnik wchodzi w wibracje,którą można zauważyć przez drgajacy obraz w lusterkach. Byłem u wielu mechaników i każdy mówi co innego ,czy to możliwe żeby po wymianie dwumasu i wtryskach odczuwalne były takie wibracje?
Zagi
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 kwi 2018, o 22:28
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH


Re: Problem z zapłonem na ciepłym/dziwne wibracje około 2k o

Postprzez Szatyl » 24 kwi 2018, o 08:27

Witam, niestety mam ten sam problem z drganiem z swoją asterka i takim samym silnikiem po wymianie sprzęgła, tylko że u mnie sprzęgło było zmienione nie na dwumas, tylko zwykłe i chyba niestety to był błąd bo dodatkowo padła mi skrzynia po jakimś 1,5 roku od sprzęgła, zregenerowalem sprzęgło i teraz po 5 miesiącach od regeneracji chyba znowu zaczyna sypać się skrzynia :/
Szatyl
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 kwi 2018, o 08:19


Powrót do Napęd, silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.