Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Astra Gaśnie

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem wysokoprężnym.

Moderator: piotii

Re: Astra Gaśnie

Postprzez KrzysztofM62 » 5 gru 2018, o 18:30

to jest tak pali teraz cały, czas. kluczyki sprawdzone . nie wiem ponieważ regeneracja była robiona w Poznaniu ale widać ze coś nie wyszło i u mechanika podobno ? dwa dnii wgrywa programy . Musiał wszystko wyczyścić i wgrywać od nowa ale mnie przy tym nie było .
KrzysztofM62
Nauka jazdy
 
Posty: 9
Dołączył(a): 25 maja 2018, o 14:23
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH


Re: Astra Gaśnie

Postprzez Patrykus » 5 gru 2018, o 19:46

no to sprawa jasna, jak ktoś źle przypisał wartości w cimie (nie ma tego dużo, nic nie trzeba ekstra wgrywać, ustawić prędkości Can, pin itd) to taki jest efekt, który może skończyć się całkowicie nowym cim bo nie wiadomo co dokładnie w nim naprawiali a co zepsuli jak fachowiec nie daje rady
Patrykus
Weteran
 
Posty: 522
Dołączył(a): 14 wrz 2016, o 13:23
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTR

Re: Astra Gaśnie

Postprzez KrzysztofM62 » 9 gru 2018, o 11:55

Podobno był dwa dni wgrywali kody ? lecz jest to samo .był wysłany do regeneracji do Poznania ( nie wiem co robili )
wiec szukam teraz Cima tylko muszę zobaczy numer bo mam wersje na rynek Włoski taka dostałe info jak go kupiłem .
KrzysztofM62
Nauka jazdy
 
Posty: 9
Dołączył(a): 25 maja 2018, o 14:23
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH

Re: Astra Gaśnie

Postprzez KrzysztofM62 » 9 gru 2018, o 13:19

byłem w aucie zamówiłem cim czysty .
KrzysztofM62
Nauka jazdy
 
Posty: 9
Dołączył(a): 25 maja 2018, o 14:23
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH

Poprzednia strona

Powrót do Napęd, silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.