Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Tryb awaryjny?

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem wysokoprężnym.

Moderator: piotii

Tryb awaryjny?

Postprzez szymekastra » 27 cze 2018, o 20:22

Witam jestem posiadaczem astry h 1.9cdti 120km mam następujący problem i napewno był on tutaj opisywany ale nie mogę tego odszukać i może ktoś z Was będzie w stanie pomóc opiszę krótko sytuację mianowicie:
Wracając w niedzielę z trasy (350km) po wystudzeniu turbiny i zatankowaniu auta pojechałem dalej ujechalem zaledwie 1km i zapaliła się kontrolka serwisu i bodajże kontrola trakcji (już nie pamiętam dokładnie) auto weszło na obroty 1300i brak reakcji na pedał gazu odstawiłem auto na pobocze odczekalem dwie godziny.Po upływie tego czasu przyjechał kolega i zaczęliśmy holować auto pod koniec tej czynności wszystkie kontrolki zgasły i auto zaczęło jechać normalnie.problem ustal a ja wypedalowalem błędy metoda gaz hamulec wyszły błędy : 1120 1122 170000 070000 wyczytałem w internetach za co odpowiadaja te błędy i postąpiłem według podstawowych procedur m.in wyczyścilem wszystkie złącza sprawdziłem komputerem reakcje pedalu gazu i działa prawidlowo.sytuacja ustala na dwa dni dzisiaj problem się pojawił ponownie macie jakieś rady co można jeszcze zrobić i gdzie szukać przyczyny?cim do regeneracji?styki w wiązkach siadają?gdzie szukać problemu i jak to rozwiazac
szymekastra
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 cze 2018, o 19:23
Silnik: 1.9 CDTI Z19DT


Re: Tryb awaryjny?

Postprzez gamar2011 » 29 cze 2018, o 21:00

tu jest coś o błędach p1120 i p1122
https://www.astrah.pl/viewtopic.php?t=3668
gamar2011
Kierowca
 
Posty: 18
Dołączył(a): 13 sty 2018, o 22:13
Silnik: 1.3 CDTI Z13DTH

Re: Tryb awaryjny?

Postprzez szymekastra » 29 cze 2018, o 21:08

gamar2011 wszystko się zgadza cały internet przeczytałem i wiem co to za błędy i o co w nich chodzi,napisałem że sprawdzałem wszystko i pierwsze kroki wykonałem bardziej chodziło mi o to aby ktoś może dokładniej napisał co zrobił i co pomogło (wymiana wiązki owszem myślę o tym ale mam mało czasu na wykonanie tego i chodziło mi o to aby coś na szybko załagodzić a za dwa tygodnie się zająć ta sprawa na poważniej)
szymekastra
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 cze 2018, o 19:23
Silnik: 1.9 CDTI Z19DT


Powrót do Napęd, silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.