Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Stukanie na zimnym silniku.[Z19DTH]

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem wysokoprężnym.

Moderator: piotii

Stukanie na zimnym silniku.[Z19DTH]

Postprzez PiotrekDSR » 19 lut 2019, o 18:47

Witam. Jestem świeżo po wymianie całego zestawu sprzęgła wraz z kołem dwumasowym i wysprzeglikiem. Po uruchomieniu silnika i po zejściu z obrotów silnik zaczyna stukać w okolicy lewego koła i to dość solidnie. Przed wymianą po wciśnięciu sprzęgła hałas ustępował teraz nic to nie daje . Najbardziej dziwi mnie to że po przejechaniu dosłownie kilku metrów jak silnik minimalnie złapie temperaturę hałas ustępuje całkowicie również było tak z uszkodzonym kołem dwumasowym. Z moich obserwacji hałas występuje tylko w zimę wieczory jak na dworze jest ujemna temperatura. Może ktoś spotkał się z takim przypadkiem albo jest mnie w stanie na coś naprowadzić. :) Pozdrawiam serdecznie :) Samochód to Astra H kombi 150hp kod silnika Z19DTH. 2010 rok.
PiotrekDSR
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 lut 2019, o 18:36
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTH


Powrót do Napęd, silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.