Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Montaż DPF.

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem wysokoprężnym.

Moderator: piotii

Montaż DPF.

Postprzez Thomas_Cale » 14 wrz 2019, o 08:36

Witam.
Mam problem z brakiem DPF. Jak sie okazało podczas przeglądu, nie mam DPFu w astrze a mieć powinienem. Przeglądu oczywiście nie przeszedłem, dowód na szczęście został w moich rękach. Jednak diagnosta kazał "usunąć usterkę" i wpisał informacje o braku w system więc muszę to ogarnąć. Przeszukałem internet ale o montażu, wstawianiu DPFu nie ma ani pół wątku. Ktoś się borykał z tym problemem lub ma wiedzę jak to zrobić? Warsztat powiedział, że nie gwarantuje sprawności auta po takim zabiegu i wycenił usługę na ok 3000 zł. Może ktoś się orietuje jak to wygląda od strony technicznej? Jakieś plany, ryciny, schematy montażu?
Thomas_Cale
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 wrz 2019, o 08:26
Silnik: 1.9 CDTI Z19DT


Re: Montaż DPF.

Postprzez Patrykus » 14 wrz 2019, o 11:37

czyli został wycięty wcześniej, technicznie montaż filtra, czujników, wężyków i wgranie softu do sterownika silnika z obsługą DPF, teoretycznie tam gdzie wycinają powinni dać radę z przywróceniem wszystkiego
Patrykus
Weteran
 
Posty: 522
Dołączył(a): 14 wrz 2016, o 13:23
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTR


Powrót do Napęd, silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.