Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Astra H Gtc 1.9 nietypowy problem

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem wysokoprężnym.

Moderator: piotii

Astra H Gtc 1.9 nietypowy problem

Postprzez Tusiu25 » 27 wrz 2019, o 15:24

Witam. Opowiem wam moja histerie i problem może ktoś będzie umiał pomoc bo mechanicy sami już nie wiedzą.
Więc tak zatankowalem samochód ropa kupiona od znajomego wozi im Orlen zawsze paliwo było okej. Teraz leje i na koniec wydało mi się takie mętne. No odpalam samochód jadę z 10 km staje na boku po chwili zaczyna falowac na wolnych obrotach dodaje gazu normalnie jest za chwilę znów i zgasł. Odpalam po chwili gaśnie i zero reakcji kręci nie odpala. Próby na plaka nic nie dają. Przyjeżdża mechanik podpina kompa. Błąd od czujnika walka rozrządu. Wymiana na nowy bosha. Samochód nie odpala. Zaprowadzi y dk elektryka stwierdza że nowy czujnik ma wadę założony oryginalny odpala ale nie chodzi na 3 wtrysk. No to wymiana na inny odpala chodzi ale znów tak jakby któryś nie pracował i nagle 2 przestał. Wymiana na nowe 4 odpala chodzi przejażdżka zgaszony nie odpala. Pomoc plakiem znów nie chodzi na 3 założony inny to nie chodzi na 2. Mechanik stwierdził że komp coś wariuje zamówił drugi programowanie immo i wgl odpala i jest to samo.
Więc co może mieć winę? Wtyczki wtryskiwaczy? Czytałem że mają jakąś wadę i teraz wtrysk chodzi raz nie chodzi.
Czy może jednak to paliwo? Chociaż spuscilem wlałem do Passata i pasek chodzi cały czas nic nie zauważyłem na sitku może jakieś takie zielone gluty były ale mechanik stwierdził że wylali paliwo z filtra i było okej.
Może macie jakieś inne pomysły bo ja już sms nie wiem i oni też nie.
Tusiu25
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 wrz 2019, o 15:10
Silnik: 1.9 CDTI Z19DT


Powrót do Napęd, silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 12 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.