Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

ASTRA H 1.7cdti spadek mocy

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem wysokoprężnym.

Moderator: piotii

ASTRA H 1.7cdti spadek mocy

Postprzez dasauto2004 » 27 gru 2019, o 17:48

Witam Panowie,

posiadam astre H 1.7 CDTI z 2004. Auto kupiłem w 2006 roku z przebiegiem 60.000 tys. km. Dziś auto ma 330.000 tys. km. przy przebiegu 320.000 tys. km zregenerowałem pierwszy raz od nowości turbinę. Efekt powalający auto jak nowe zbierało się pierwszorzędnie, wymieniłem także przy okazji filtry komplet ,olej. Niestety od dwóch tygodni auto nie zbiera się, nie ma mowy o wyprzedzaniu trzeba rezygnować, ciężko się wkręcą na obroty.Mam wrażenie jakby reagowało dopiero trochę lepiej powyżej 3000 tys obrotów ale tez bez "ŁAŁ". Za czołem od wymiany przepływki - nie przyniosło to efektu. Następnie rozebrałem dolot do strony zimnej turbiny i rurki od strony ciepłej w stronę intercoolera pod katem pęknięć - są całe. Gruszka turbiny pracuje lekko - także podciśnienie jest ok. Program do diagnozowania nie wykazał błędów. Wyczysciłem przepustnice i EGR - także bez zmian. jakie Macie pomysły ?
dasauto2004
Nauka jazdy
 
Posty: 6
Dołączył(a): 11 wrz 2019, o 10:08
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH


Powrót do Napęd, silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.