Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Jakie opony? Czy Yokohama jest ok?

Moderator: piotii

Jakie opony? Czy Yokohama jest ok?

Postprzez lukasz0314 » 26 kwi 2015, o 21:37

Witam, muszę kupić opony letnie i zastanawiam się nad Yokohamą S.Drive AS01. Czy może ktoś coś mi o nich powiedzieć? Ogólnie jak jest z firmą Yokohama, warto się nią interesować? Biorę pod uwagę tylko opony klasy premium i też żeby bieżnik był w miarę fajny a nie taki jak w jakimś dostawczaku. Może ktoś ma jakieś inne dobre propozycje, za wszystkie z góry dziękuje :)
lukasz0314
Starszy kierowca
 
Posty: 45
Dołączył(a): 4 gru 2014, o 20:57
Silnik: 1.6 Z16XEP


Re: Jakie opony? Czy Yokohama jest ok?

Postprzez elmer » 7 maja 2015, o 15:50

nie jest to wcale klasa premium a raczej zwyczajnie wyższa w klasie średniej. Przy tej cenie i firmie niema prawa coś nie grać aczkolwiek do Auta 1.6 uważam to za przesadę moim zdaniem opony premium/wyższej się zakłada do aut w okolic 200hp ;) poza wzorem bieżnika nie zrobią z auta rajdówki .
elmer
Klubowicz
 
Posty: 87
Dołączył(a): 21 maja 2014, o 14:01
Silnik: 1.3 CDTI Z13DTH

Re: Jakie opony? Czy Yokohama jest ok?

Postprzez serofiks4 » 17 lip 2015, o 10:41

Chyba się naoglądałeś szybkich i wściekłych albo nagrałeś w NFSa. Opona ma być bezpieczna, a bieżnik ma dawać dobrą przyczepność i odprowadzać wodę, a nie ładnie wyglądać. Widzę, że zależy Ci na logo na oponie żeby się popisać przed kolegami. Zastanów się dobrze czego chcesz.
serofiks4
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 lip 2015, o 10:35

Re: Jakie opony? Czy Yokohama jest ok?

Postprzez lukasz0314 » 3 sie 2015, o 19:51

Kolego, jak nie masz nic do powiedzenia w temacie to się lepiej nie odzywaj, bo opona może być zarówno bezpieczna i ładnie wyglądać na aucie. To że ty nie dbasz o wygląd samochodu to twoja sprawa.
lukasz0314
Starszy kierowca
 
Posty: 45
Dołączył(a): 4 gru 2014, o 20:57
Silnik: 1.6 Z16XEP

Re: Jakie opony? Czy Yokohama jest ok?

Postprzez jackdann » 28 sie 2015, o 15:02

Yokohamy możesz brać spokojnie. chyba że Dunlopa znajdziesz w porównywalnej cenie. Wtedy nie patrz która ładniejsza tylko łykaj Dunlopy
jackdann
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 lip 2015, o 12:56
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTL

Re: Jakie opony? Czy Yokohama jest ok?

Postprzez rodin » 20 paź 2015, o 14:32

Właśnie kupiłem opony zimowe Yokohama W.drive V905 , wszyscy zachwalali i polecali . Jakość i wygląd OK , zobaczymy jak się spiszą na śniegu .
rodin
Nauka jazdy
 
Posty: 6
Dołączył(a): 20 kwi 2015, o 17:06

Re: Jakie opony? Czy Yokohama jest ok?

Postprzez altmark » 20 paź 2015, o 20:10

A ja na tą zimę zakupiłem Barum Polaris 3, jeżdżę na nich parę dni. Zobaczymy co pokażą jak się zacznie prawdziwa zima, ale póki co jestem bardzo zadowolony, zaskoczyło mnie jak dobrze kleją na mokrym asfalcie :mrgreen: I wcale nie są tak głośne jak można wyczytać w internecie :roll:
altmark
Starszy kierowca
 
Posty: 37
Dołączył(a): 17 sie 2015, o 18:12
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH


Powrót do Opony, felgi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.