Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Zimówki do Astry

Moderator: piotii

Re: Zimówki do Astry

Postprzez Kejgaes » 11 kwi 2016, o 09:24

Siema zastanawiam się czy warto zainwestować w opony całoroczne, czy według was lepsze są dwa komplety zimówki i letnie , co myslicie?
Kejgaes
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 kwi 2016, o 09:22


Re: Zimówki do Astry

Postprzez AdamZ » 18 maja 2016, o 10:23

Ja już od 3 lat jeżdżę na Contonentalach i jestem bardzo zadowolony, myślę że spokojnie wytrzymają jeszcze ze 2 lata.
AdamZ
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 maja 2016, o 10:20
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH

Re: Zimówki do Astry

Postprzez Sebastian Wieczorek » 3 wrz 2016, o 18:04

Witam wszystkich :)

Co myślicie o oponach fulda kristall montero 3 195/65r15? Miał ktoś z takimi styczność?

Pozdrawiam :)
Sebastian Wieczorek
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 wrz 2016, o 18:01
Silnik: 1.6 Z16XEP

Re: Zimówki do Astry

Postprzez marcinbijak79 » 14 lip 2017, o 20:22

Ja mam i chwalę Nokiany WRD 4. Miałem Continentale, Pirelli i było ok, ale teraz widzę sporą różnicę, w śniegu nie miałem lepszych, ruszanie, hamowanie też bez problemów. Do tego w miarę atrakcyjna cena.
marcinbijak79
Kierowca
 
Posty: 19
Dołączył(a): 20 cze 2017, o 20:57
Lokalizacja: Kielce
Silnik: 1.6 Z16XEP

Re: Zimówki do Astry

Postprzez topiq » 21 sie 2018, o 10:26

Witam.
Kojarzy ktoś zimówki Nokian Nordman RS 195/65/R15 95R XL M+S? Zostały nam takie 2 szt. na firmie ze skasowanego auta z DOT 1115. Przejeździły max. 2 sezony i mają jeszcze ponad 7 mm bieżnika. Opinii o tych gumach na internecie nie znalazłem. Jak mają być wyrzucone to chętnie je przytulę, bo po zakupie auta w ogóle nie mam żadnych na zimę. Planuję je wrzucić na felgi stalowe. Na drugiej osi były jeszcze Barum Polaris 3 ponoć też całkiem niezłe opony, ale DOT 3012 to już tak pogwarancyjnie, chociaż wyglądają całkiem dobrze, bieżnika też mają ponad 6 mm. Na tył może jeszcze na jeden sezon by się nadały. Głównie i tak jeżdżę po mieście. W Corsolocie C miałem w takim DOT Dębicę na tylnej osi i w zimie nie miałem większych problemów z trzymaniem się drogi czy prowadzeniem. Te nasze zimy ostatnio i tak tropikalne jakieś.
Ja wiem że jeszcze lato w pełni, ale na zakup nowych zimówek chyba najlepsza pora. Im bliżej sezonu tym ceny będą rosły.
Avatar użytkownika
topiq
Starszy klubowicz
 
Posty: 464
Dołączył(a): 30 lip 2018, o 22:38
Lokalizacja: Puławy
Silnik: 1.8 Z18XE

Poprzednia strona

Powrót do Opony, felgi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.