Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

klimatyzacjia 1.8 xe

Tutaj trafiają posty i wątki zaśmiecające Forum

klimatyzacjia 1.8 xe

Postprzez sparspar » 10 maja 2014, o 13:17

Ostatnio padła mi klimatyzacjia(zero chlodzenia). Okazało sie, że padł elektromagnes ktory ma za zadanie przyciagnąc do siebie sprzegło sprężarki klimatyzacji (Sprawdziłem to na krótko z akumulatora). Czasami zdarza sie, że sruba na torx mocujaca sprzegło ukręca sie bo jest wklejona na klej do gwintow Loctine 243 i wtedy nastepuje problem!!!!!! (Uwazajcie!!!! za nim sprobujecie odkrecic( zastosujcie dobry odrdzewiac -tylko nie WD40- bo to shit i do tego uderzajcie mlotkiem w łeb śruby.....Sprężarka regenerowana to koszt 1000 zł.Powiem wam , że mi tak przytrafiło sie gdy chciałem wymienic elektromagnes.Nie kupiłem spręzarki tylko zabrałem sie za to sam( trzeba rozebrac spręzarke jeżeli sruba scieła sie na równo z wałkiem) Koszty z nowymi uszczelnieniami(simmering, oringi uszczelki z preszpanu to 70 zł , nabicie i sprawdzenie szczelności to 150 zł). Gdyby ktoś potrzebował pomocy to podeśle zdjęcia i wytłumacze w kolejnosci jak to zrobić

pozdrawiam
sparspar
Ostatnio edytowano 7 sie 2014, o 11:15 przez andy17d, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Post zdublowany - wyrzucony na prośbę autora.
Zakładając swój wątek sprecyzujcie problem bo nikt nie czyta w myślach i nie wie jakie błędy Wam wyskakują.A potem starajcie się ukończyć każdy rozpoczęty wątek.
Avatar użytkownika
sparspar
Moderator
 
Posty: 531
Dołączył(a): 10 maja 2014, o 12:56
Lokalizacja: Gdańsk
Silnik: 1.8 Z18XE


Powrót do Kosz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.