Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

kupie glosnik

Tutaj trafiają posty i wątki zaśmiecające Forum

kupie glosnik

Postprzez jezyczek0 » 3 maja 2012, o 18:00

potrzebuje glosnik do przodu.ewentualnie jak cena byla ok to moge kupic komplet tzn 4
jezyczek0
Kierowca
 
Posty: 15
Dołączył(a): 22 kwi 2012, o 15:23
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTL


Re: kupie glosnik

Postprzez Tom Hagen » 4 maja 2012, o 07:51

Szukasz głośników seryjnych czy chcesz coś lepszego?
Obrazek
Avatar użytkownika
Tom Hagen
Klubowicz
 
Posty: 189
Dołączył(a): 29 sty 2012, o 19:19
Lokalizacja: ZGY!
Silnik: 2.0T Z20LEL

Re: kupie glosnik

Postprzez jezyczek0 » 5 maja 2012, o 11:04

w sumie to głównie zalezy od ceny.no i stosunek jakosci oczywiscie:)czasami warto dolozyc.byle pasowały idealnie do otworów:)
jezyczek0
Kierowca
 
Posty: 15
Dołączył(a): 22 kwi 2012, o 15:23
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTL

Re: kupie glosnik

Postprzez aiki » 6 sie 2012, o 14:42

jezyczek0 napisał(a):w sumie to głównie zalezy od ceny.no i stosunek jakosci oczywiscie:)czasami warto dolozyc.byle pasowały idealnie do otworów:)


widziales/as jak ten glosnik wyglada? ma plastikowe dystanse. Wiec jesli zmieniasz na cos lepszego to musisz sokupic dystanse np. z mdf-u.
Wtedy tylko dystanse sobie dopasujesz do otworów, a glosnikii do srednicy dystansu. Wkrecasz wkretami, ale wczesniej nie zapomnij wygluszyc wnetrza drzwi matami. Wtedy poczujesz rónice w dzwieku. Jesli chodzi o glosniki to podobno dobre czy nawet bardzo dobre sa glosniki firmy hertz esk165 lub tez model dsk 165. Ja kupilem po taniosci pioneery do mojego autka, ale wzmacniacz w firmowym cd chyba padl bo lewy kanal przestal dzialac po 10 czy 15 minutach glosniejszego sluchania. Teraz bede mocowac nowe radyjko wraz ze skrzynia basowa i wzmacniaczem.
aiki
Starszy kierowca
 
Posty: 39
Dołączył(a): 30 lip 2012, o 08:30
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH

Re: kupie glosnik

Postprzez Tom Hagen » 7 sie 2012, o 08:03

aiki napisał(a):
jezyczek0 napisał(a):w sumie to głównie zalezy od ceny.no i stosunek jakosci oczywiscie:)czasami warto dolozyc.byle pasowały idealnie do otworów:)


widziales/as jak ten glosnik wyglada? ma plastikowe dystanse. Wiec jesli zmieniasz na cos lepszego to musisz sokupic dystanse np. z mdf-u.
Wtedy tylko dystanse sobie dopasujesz do otworów, a glosnikii do srednicy dystansu. Wkrecasz wkretami, ale wczesniej nie zapomnij wygluszyc wnetrza drzwi matami. Wtedy poczujesz rónice w dzwieku. Jesli chodzi o glosniki to podobno dobre czy nawet bardzo dobre sa glosniki firmy hertz esk165 lub tez model dsk 165. Ja kupilem po taniosci pioneery do mojego autka, ale wzmacniacz w firmowym cd chyba padl bo lewy kanal przestal dzialac po 10 czy 15 minutach glosniejszego sluchania. Teraz bede mocowac nowe radyjko wraz ze skrzynia basowa i wzmacniaczem.


aiki, następnym razem proszę załóż odpowiedni temat w przeznaczonym do tego dziale. Tu zamieszczamy tylko i wyłącznie ogłoszenia kupna/sprzedaży bez zbędnych komentarzy i porad. Koniec OT.
Obrazek
Avatar użytkownika
Tom Hagen
Klubowicz
 
Posty: 189
Dołączył(a): 29 sty 2012, o 19:19
Lokalizacja: ZGY!
Silnik: 2.0T Z20LEL

Re: kupie glosnik

Postprzez aiki » 7 sie 2012, o 16:07

Tom Hagen napisał(a):
aiki napisał(a):
jezyczek0 napisał(a):w sumie to głównie zalezy od ceny.no i stosunek jakosci oczywiscie:)czasami warto dolozyc.byle pasowały idealnie do otworów:)


widziales/as jak ten glosnik wyglada? ma plastikowe dystanse. Wiec jesli zmieniasz na cos lepszego to musisz sokupic dystanse np. z mdf-u.
Wtedy tylko dystanse sobie dopasujesz do otworów, a glosnikii do srednicy dystansu. Wkrecasz wkretami, ale wczesniej nie zapomnij wygluszyc wnetrza drzwi matami. Wtedy poczujesz rónice w dzwieku. Jesli chodzi o glosniki to podobno dobre czy nawet bardzo dobre sa glosniki firmy hertz esk165 lub tez model dsk 165. Ja kupilem po taniosci pioneery do mojego autka, ale wzmacniacz w firmowym cd chyba padl bo lewy kanal przestal dzialac po 10 czy 15 minutach glosniejszego sluchania. Teraz bede mocowac nowe radyjko wraz ze skrzynia basowa i wzmacniaczem.


aiki, następnym razem proszę załóż odpowiedni temat w przeznaczonym do tego dziale. Tu zamieszczamy tylko i wyłącznie ogłoszenia kupna/sprzedaży bez zbędnych komentarzy i porad. Koniec OT.



no cóz pozostaje mi tylo przeprosic
mea culpa
aiki
Starszy kierowca
 
Posty: 39
Dołączył(a): 30 lip 2012, o 08:30
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH


Powrót do Kosz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.