Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Quickheat

Moderator: piotii

Re: Quickheat

Postprzez radint » 14 lut 2013, o 19:22

Taka wartość w vinie: C32 = DLA SYSTEMU SZYBKIEGO OGRZEWANIA, co do tego odpalanie dziwne jak na benzyniaka;) może coś innego zjada Tobie energie, rodziców astra G co prawda, też 1,6 z jakimś aku no name pali od strzała, a śmigają tylko po mieście odcinki 3-5km, także nawet się nie doładuje:/. U mnie strzela EGR (taki urok - silnik krokowy domyka zawór;)) ale u Ciebie ciężko stwierdzić, co to może być
radint
Starszy klubowicz
 
Posty: 390
Dołączył(a): 2 sie 2012, o 16:41
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTJ


Re: Quickheat

Postprzez ŁukaszL » 14 lut 2013, o 21:09

Dzieki za wskazówkę, ni ma tego,
muszę przysiąść i poszukać źródła tych dziwnych dźwięków
ŁukaszL
 

Re: Quickheat

Postprzez andy17d » 14 lut 2013, o 22:45

ŁukaszL napisał(a):Z tego co wyczytałem to Quickheat jest spotykany tylko w dieslach, czyli w moim Z16XEP nie ma czego szukać? Wiecie może jak to jest nazwane w VINie?

Dokładnie, to jest tylko w dieslach. W VINie jest to oznaczone jako:
C32 DLA SYSTEMU SZYBKIEGO OGRZEWANIA
Avatar użytkownika
andy17d
Moderator
 
Posty: 320
Dołączył(a): 20 wrz 2011, o 09:56
Lokalizacja: PO
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTL

Re: Quickheat

Postprzez radiator » 19 wrz 2020, o 20:18

andy17d napisał(a):
ŁukaszL napisał(a):Z tego co wyczytałem to Quickheat jest spotykany tylko w dieslach, czyli w moim Z16XEP nie ma czego szukać? Wiecie może jak to jest nazwane w VINie?

Dokładnie, to jest tylko w dieslach. W VINie jest to oznaczone jako:
C32 DLA SYSTEMU SZYBKIEGO OGRZEWANIA

Mam ZB 1.8 140 km PB i u mnie też jest QH. Długo zastanawiałem się dlaczego, po mimo wymiany żarówek plus 90, mam słabe światła. Doszuakłęm się, że może mam QH, szybko dekoder vin i wyszło, że jest. Doładowałem, nie lidlowską ładowarką, tylko radzieckim prostownikiem na stałe 4A przez około 4h i nagle światła jasne, grzane pupyt się nie wyłączają. Moje pytanie tylko jak to ustrojstwo działa i kiedy się na pewno uruchomi bo co forum to inne tezy. Czy zawsze trzeba dawać na Hi czy tylko okreslona temp. zewnętrza uruchomi to coś? Instrukcja ZB tylko wspomina o takim systemie.
radiator
Kierowca
 
Posty: 12
Dołączył(a): 4 kwi 2019, o 11:04
Silnik: 1.8 Z18XER

Poprzednia strona

Powrót do Klimatyzacja i ogrzewanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.