Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Klimatyzowany schowek

Moderator: piotii

Re: Klimatyzowany schowek

Postprzez mateusz » 3 gru 2013, o 20:23

wiec tak, kupilem ten schowek i zobacze jak to wyglada "na zywo" bo ze zdj ciezko cokolwiek okreslic. i jak zdemontuje tamten schowek zobacze gdzie mozna co podlaczyc i dam znac
Avatar użytkownika
mateusz
Weteran
 
Posty: 548
Dołączył(a): 20 cze 2013, o 13:54
Lokalizacja: OPR Głogówek
Silnik: 1.9 CDTI Z19DT


Re: Klimatyzowany schowek

Postprzez mateusz » 9 gru 2013, o 21:06

witajcie, jestem po samodzielnej wymianie schowka. kupilem schowek pod klimatyzacje, a w moim autku oryginalnie jej nie bylo. i takie zapytanie do was kieruje, jaki przewod kupic doklanie i do czego w samochodzie go zamontowac? umieszczam kilka zdj i pomozcie prosze ;) w innym temacie byla pokazana rurka ale czy to taka ma byc?

Obrazek
Obrazek
tutaj pokazana rurka ze schowka

Obrazek
tu po zamontowaniu schowka powinna byc juz zamontowana rurka z samochodu

Obrazek
tam wyglada srodek po zdjeciu schowka. po lewej jest dziurka gdzie powinna byc rurka z klimatyzacji

Obrazek
zdjecie zrobione z tej samej pozycji co wyzej ale zblizenie do srodka.

Obrazek

znalazlem jeszcze cos takiego po wpisaniu numeru 13115964. taki nr dal mi koles z opla. nie wiem czy to jest dobry nr jesli chodzi o rurke

Obrazek

Obrazek
czy rurka na zdjeciu powyzej z nr 10 to ta sama co widac na tym zdjeciu? i tak powinna byc zamontowana? tylko gdzie ta prawa strona do czego jest montowana? i lewa gdzie prowadzi? gdzie jej montaz?

znalazlem to na allegro

http://allegro.pl/przewod-do-schowka-pa ... 87815.html
czy ten przewod bedzie ok?

prosze o odpowiedzi i dziekuje ;)
Avatar użytkownika
mateusz
Weteran
 
Posty: 548
Dołączył(a): 20 cze 2013, o 13:54
Lokalizacja: OPR Głogówek
Silnik: 1.9 CDTI Z19DT

Poprzednia strona

Powrót do Klimatyzacja i ogrzewanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron
stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.