Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Po uruchomieniu klimy duże drgania i głośna praca auta, help

Moderator: piotii

Re: Po uruchomieniu klimy duże drgania i głośna praca auta,

Postprzez Mat15krk » 17 maja 2018, o 14:34

Witam wszystkich, jestem nowy na forum. Mam problem z wentylatorem klimatyzacji. Rok temu po wlaczeniu klimatyzacji wentylator nie zalaczal się tak jakby sprężarka nie dawała sygnału. Z op-coma działał prawidłowo, przez ten rok nic nie było z tym robione i dzisiaj wentylator w ogóle się już nie załącza, stawiam że mogą to być szczotki?. Prosił bym o informacje jakie szczotki mam kupić? Na allegro pełno różnych rozmiarów mógłbym prosić o jakiegoś linka? Z góry bardzo dziękuję
Mat15krk
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 maja 2018, o 14:29
Silnik: 1.9 CDTI Z19DT


Re: Po uruchomieniu klimy duże drgania i głośna praca auta,

Postprzez Patrykus » 17 maja 2018, o 20:40

Raczej rezystor wentylatora nie uruchamia pierwszego biegu
Patrykus
Weteran
 
Posty: 522
Dołączył(a): 14 wrz 2016, o 13:23
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTR

Re: Po uruchomieniu klimy duże drgania i głośna praca auta,

Postprzez Mat15krk » 17 maja 2018, o 21:23

Dzięki Patrykus za odpowiedź ale dzisiaj z kumplem zabraliśmy się za wentylator rozebralismy go tak jak to było opisane stronę wcześniej i jak się okazało dwie szczotki zastane. Po rozruszaniu ich oraz oczyszczeniu papierkiem ściernym wentylator się uruchomił, niestety przy składaniu w całość jedna o drugą uderzyła i pękła zostaje mi tylko wymiana szczotki. Ma ktoś dokładne wymiary lub linka do zakupu?
Mat15krk
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 maja 2018, o 14:29
Silnik: 1.9 CDTI Z19DT

Poprzednia strona

Powrót do Klimatyzacja i ogrzewanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.