Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Brak ogrzewania

Moderator: piotii

Brak ogrzewania

Postprzez Krzysztoff » 4 gru 2016, o 11:17

Witam Stracilem ogrzewanie w aucie silnik 1,9 150km sprawdzilem temperature silnika w trasie 60 c ale na postoju po pol godzinie temteratura urosla do 93 i dalej nie mam ogrzewania w czym szukac problemu jedni pisza termostat inni klapy od nawiemu
Krzysztoff
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 gru 2016, o 08:46
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTH


Re: Brak ogrzewania

Postprzez umek19 » 5 gru 2016, o 21:13

obwiniam też termostat ale... sprawdź węże od nagrzewnicy(2 sztuki) wchodzą przez sciane grodziową , powinne być ciepłe a wręcz gorące, jesli są zimne to ... zobacz czy i ile jest płynu chłodniczego, sprawdż termostat. Jesli jeden jest ciepły a drugi zimny - niedrożna nagrzewnica, zapowietrzona , bark płynu. Gdyby były oba gorące- wina klapek.
Białystok. Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć, a to, co daje się policzyć – nie liczy się.
Avatar użytkownika
umek19
Weteran
 
Posty: 531
Dołączył(a): 22 gru 2015, o 02:18
Lokalizacja: Białystok
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH

Re: Brak ogrzewania

Postprzez Krzysztoff » 6 gru 2016, o 10:19

Wina klapek wyciągnąłem bezpiecznik w bagażniku i włożyłem nowy i słychać było jak się klapy przedstawiały i zaczęło dmuchać cieplejsze lecz silniki dalej w trasie ma 60 c tak więc czekam jeszcze
Na termostat i mam nadzieję że się rozwiąże problem
Krzysztoff
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 gru 2016, o 08:46
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTH


Powrót do Klimatyzacja i ogrzewanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.