Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Klimatyzacja

Moderator: piotii

Klimatyzacja

Postprzez iras033 » 30 kwi 2017, o 09:46

Witam,jestem od niedawna włascicielem astry gtc 1.6 mam problem z nie działającym wentylatorem na pierwszym biegu klimy,nie załancza mi się wentylator po prostu w korku,może już ktoś miał takie zdażenie to może mi coś doradzicie,poza tym mam klime w stu procentach sprawną,z poważaniem Iras.
iras033
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 kwi 2017, o 13:18
Silnik: 1.6 Z16XEP


Re: Klimatyzacja

Postprzez raczek » 4 maja 2017, o 14:06

Powodów awarii może być na prawdę dużo, gdyż układ klimatyzacji jest na prawdę skomplikowanym układem w samochodzie. Na Twoim miejscu zacząłbym szukać usterki w czujnikach, gdyż tam może być problem. Powiedz jeszcze czy na wyższych biegach klima załącza się bez problemu i czy podczas jazdy jak włączysz się uruchomi czy tylko problem następuje jeśli stoisz w miejscu? Jeśli wiedziałbyś gdzie jest problem napisz o co chodzi i jak coś pomożemy. W razie czegoś na stronie https://www.ucando.pl/k/klimatyzacje-i-nagrzewnice/U16 znajdziesz części do układu klimatyzacji.
raczek
Klubowicz
 
Posty: 64
Dołączył(a): 24 paź 2013, o 08:14
Silnik: 2.0T Z20LER


Powrót do Klimatyzacja i ogrzewanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.