Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Awaria - zblokowane kolo pasowe po włączeniu AC

Moderator: piotii

Awaria - zblokowane kolo pasowe po włączeniu AC

Postprzez mario9200 » 18 sie 2017, o 22:14

Witam, dzis rano jadąc do pracy wlaczylem AC, po okolo 10 min pisk i dym spod maski. Kolo pasowe sprezarki klimatyzacji stoi w miejscu a pasek ślizga sie. Po wyłączeniu AC wszystko ladnie pracuje. Stawialbym na sprzęgło sprezarki klimatyzacji. Czy ktos moze miał podobny problem?
Avatar użytkownika
mario9200
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 mar 2017, o 21:19
Silnik: 1.6 Z16XEP


Re: Awaria - zblokowane kolo pasowe po włączeniu AC

Postprzez andrew908b » 28 kwi 2018, o 11:19

mario9200 napisał(a):Witam, dzis rano jadąc do pracy wlaczylem AC, po okolo 10 min pisk i dym spod maski. Kolo pasowe sprezarki klimatyzacji stoi w miejscu a pasek ślizga sie. Po wyłączeniu AC wszystko ladnie pracuje. Stawialbym na sprzęgło sprezarki klimatyzacji. Czy ktos moze miał podobny problem?
Witam, wiem że już sporo czasu minęło od momentu dodania tego tematu, ale aktualnie mam dokładnie takie same objawy w mojej Astrze. Czy udało się rozwiązać problem? Jeśli tak to prośba o podzielenie się jak usterka została naprawiona :D
andrew908b
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 sty 2014, o 12:39
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTL

Re: Awaria - zblokowane kolo pasowe po włączeniu AC

Postprzez MarTech » 28 kwi 2018, o 13:42

Z całą pewnością zatarty kompresor.
MarTech
 


Powrót do Klimatyzacja i ogrzewanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.