Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Klimatyzacja na kablu

Moderator: piotii

Klimatyzacja na kablu

Postprzez Lukimaestro » 20 kwi 2018, o 15:14

Witam.Bylem w zeszłym roku w sierpniu u mechanika, pech chcial ze to byla sobota i pilny wyjazd mialem wiec pytam sie go, co moglby mi na szybko wykombionowac zeby ona działała.Nabil czynnikiem bo mowi może dziura będzie i nie chlodzi. Dziury nie ma ale coś tam sprawdzał jeszcze, mówi że taka rzecz mi nie działa już nie pamiętam co to takiego bylo ale mówi zaraz będzie działać.Podpioł kabelkiem z pompy klimatyzacji do przekaznika (tylko teraz nie wiem ktorego przekaznika) i klima dziala! Mówi tylko teraz Ci klima będzie chodzic cały czas.Zima odlaczylem ten kabel co mi podpioł i dzisiaj z myślą, że postaram się zrobić to samo co on mi zrobil, podłączyłem przewod z kostki pompy klimy i nie wiedząc do którego przekaznika pierwszy z brzegu wziąłem i dotykając przewod z przekaźnikiem włożyłem w miejsce tego przekaznika.Zwarcie mi się chyba zrobiło i auto mi nie odpala.Słychać ze co tyka ale nie odpala.Przeczytałem ze to byl przekaznik ze rozrusznika.Pomóżcie co to może być?
Lukimaestro
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 sty 2018, o 14:00
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH


Powrót do Klimatyzacja i ogrzewanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.