Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Co to za kratka na zewnątrz. Przy wycieraczce kierowcy.

Moderator: piotii

Co to za kratka na zewnątrz. Przy wycieraczce kierowcy.

Postprzez 0korneliusz » 5 sty 2019, o 13:15

Witam jak w temacie. Co to za kratka. Jest ba niej też zamontowany jeden ze spryskiwaczy szyby. Czy może ona jest odpowiedzialna za np nawiew powietrza do środka auta. Jeżeli tak to czy można ją wymontować i wyczyścić celem wyeliminowania np parowania szyb. Dziękuję z góry za pomoc i pozdrawiam
0korneliusz
Starszy kierowca
 
Posty: 32
Dołączył(a): 25 lis 2018, o 11:37
Silnik: 1.6 Z16XER


Re: Co to za kratka na zewnątrz. Przy wycieraczce kierowcy.

Postprzez Patrykus » 5 sty 2019, o 14:12

sprawdziłeś w końcu klapkę obiegu wewnętrznego o której pisali inni w poprzednich Twoich zapytaniach, jest za dmuchawą po stronie pasażera i stamtąd masz nawiew do wewnątrz , zdemontuj schowek i masz jak na widelcu, pytasz kolego cały czas o to samo tylko z drugiej strony
Patrykus
Weteran
 
Posty: 522
Dołączył(a): 14 wrz 2016, o 13:23
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTR

Re: Co to za kratka na zewnątrz. Przy wycieraczce kierowcy.

Postprzez 0korneliusz » 5 sty 2019, o 17:33

Sprawdziłem jest i działa co tam niby ma mnie zadziwić, kolego.
0korneliusz
Starszy kierowca
 
Posty: 32
Dołączył(a): 25 lis 2018, o 11:37
Silnik: 1.6 Z16XER

Re: Co to za kratka na zewnątrz. Przy wycieraczce kierowcy.

Postprzez Patrykus » 5 sty 2019, o 19:31

zadziwić ?? trzeba było napisać że sprawdzone skoro szukasz przyczyny parowania szyb, tak samo jak wymiana filtra przeciwpyłkowego
Patrykus
Weteran
 
Posty: 522
Dołączył(a): 14 wrz 2016, o 13:23
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTR

Re: Co to za kratka na zewnątrz. Przy wycieraczce kierowcy.

Postprzez piotii » 6 sty 2019, o 13:13

j.w. miałeś odpowiedzi , a kratka nawiewu do dmuchawy jest po stronie pasażera
Avatar użytkownika
piotii
Moderator
 
Posty: 332
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 16:08
Lokalizacja: Chociszew
Silnik: 1.6 Z16XEP

Re: Co to za kratka na zewnątrz. Przy wycieraczce kierowcy.

Postprzez topiq » 7 sty 2019, o 09:17

Pytanie czy wyjąłeś schowek i zajrzałeś do środka jak klapka chodzi czy tylko posłuchałeś czy przy włączeniu przycisku silniczek chodzi? Ostatnio dość mocno mi szyby parowały w środku jak była dość deszczowa pogoda. Ale po lekkim zagrzaniu silnika i włączonym nawiewie w 5 minut wszystko prawie odparowało. I nie mam włączonej klimy tylko lecę na ECO. Swoją drogą przy klimatroniku w zimie lepiej włączyć AC czy jeździć na ECO? Sprawdzałem czy mi czujnik jakości powietrza działa, do czego trzeba mieć włączoną AC i mimo około -2 st. C na zewnątrz słyszałem jak sprężarka działa pod obciążeniem :/ Ale zimno do środka nie dmuchało. Klima dobrze osusza powietrze, ale automatyczna raczej przy mrozie chyba niewiele zdziała.
Avatar użytkownika
topiq
Starszy klubowicz
 
Posty: 464
Dołączył(a): 30 lip 2018, o 22:38
Lokalizacja: Puławy
Silnik: 1.8 Z18XE


Powrót do Klimatyzacja i ogrzewanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.