Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Chłodne powietrze pomimo ustawienia 25 st

Moderator: piotii

Chłodne powietrze pomimo ustawienia 25 st

Postprzez przemeqcnc » 4 lis 2013, o 22:21

Witajcie, mam problem z ogrzewaniem w aucie mianowicie jeżeli ustawię temperaturę na 20-22 stopnie to wieje chłodne powietrze, tak samo jest przy 25 stopniach dopiero jak przekręcę na 26 to leci bardzo ciepłe. Mam półautomatyczną klimę i nie bardzo wiem co jest grane, autkiem tym jeżdżę dopiero 2 tygodnie i zaczynają się schody. Jeżeli ktoś spotkał się z takimi objawami to będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam.
Astra H Kombi Cosmo + Sport 1.6 Turbo Z16LET
przemeqcnc
Kierowca
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2 lis 2013, o 22:04
Lokalizacja: Łódź
Silnik: 1.6T Z16LET


Re: Chłodne powietrze pomimo ustawienia 25 st

Postprzez drahe » 5 lis 2013, o 08:28

Pewnie coś z czujnikami temperatury może przekłamują.Bez podpięcia pod kompa raczej się nie obejdzie.
drahe
Weteran
 
Posty: 599
Dołączył(a): 23 sie 2013, o 21:47
Lokalizacja: Zabrze
Silnik: 1.8 Z18XE

Re: Chłodne powietrze pomimo ustawienia 25 st

Postprzez radint » 6 lis 2013, o 18:44

Był już identyczny temat na forum, poszukaj, wtedy winny był czujnik temperatury zewnętrznej
radint
Starszy klubowicz
 
Posty: 390
Dołączył(a): 2 sie 2012, o 16:41
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTJ

Re: Chłodne powietrze pomimo ustawienia 25 st

Postprzez przemeqcnc » 12 lis 2013, o 23:20

Witajcie, niestety czujnik temperatury zewnętrznej wymieniłem i nic nie pomogło, drażni mnie to, że leci chłodne powietrze, a po nastawieniu na ok. 25 stopni w aucie jest upał. Więc albo chłodno, albo upał. Może jakieś sugestie co może być powodem?? Będę wdzięczny. Pozdrawiam.

PS. Czy jest tutaj jakiś czujnik temperatury wewnętrznej, który może przekłamywać temperaturę wewnątrz auta??

Pozdrawiam i dziękuję.

Przem.
Astra H Kombi Cosmo + Sport 1.6 Turbo Z16LET
przemeqcnc
Kierowca
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2 lis 2013, o 22:04
Lokalizacja: Łódź
Silnik: 1.6T Z16LET


Powrót do Klimatyzacja i ogrzewanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.