Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Wymiana oryginalnego radia

Moderatorzy: piotii, miranda

Wymiana oryginalnego radia

Postprzez kamcio100 » 15 maja 2018, o 07:13

Zmieniam troszke oryginalny post...

Tutaj jeżeli możecie mi podpowiedzieć co nie co to będe wdzięczny bo już sam nie wiem co zrobić .. Chce wymienić radio oryginalne CD30mp3 ponieważ wzmacniacz powoli zaczyna siadać i teraz tak :

1. Albo kupić ponownie CD30mp3 tutaj będzie najtaniej, i do tego ewentualnie wyświetlacz GID (obecnie mam BID)
2. Kupić chińczyka np takiego : https://www.aliexpress.com/item/-/32856 ... 262.C1jehX
3. Polować na CD70 navi wraz z wyświetlaczem CID

Ogólnie tak, słucham muzyki sporo, często radia, ale też nagrywam coś na płyty. Wiadomo najlepsze rozwiązanie to byłoby USB wejście jednak w CD30 to jakoś trzeba kombinować specjalnie, (lub jeżeli nie to mnie poprawcie ), moje plany są też takie aby wymienić te oryginalne głośniki na coś mocniejszego, te radia fabryczne CD30 to chyba mają 4x25w? Coś takiego, więc troszke mało. I tutaj zaletą jest ten Chińczyk który ładnie się wpasuje a i troche mocy będzie miał, jednak stracę możliwość kontroli wyświetlacza...

Więc tutaj jeżeli miałbym chyba już brać chińczyka to chyba mimo wszystko wolałbym 1tys wydać na te CD70 z CID-em ?

Czy macie jakieś inne rozwiązania jak by tu wybrnąć z tego ?
kamcio100
Kierowca
 
Posty: 14
Dołączył(a): 23 mar 2017, o 17:18
Silnik: 1.6 Z16XER


Re: Wymiana oryginalnego radia

Postprzez broda » 15 maja 2018, o 20:05

jak chcesz CD70 + CIDa to mam taki zestaw w kolorze satin stone
broda
Klubowicz
 
Posty: 90
Dołączył(a): 18 mar 2014, o 21:11
Silnik: 1.8 Z18XE

Re: Wymiana oryginalnego radia

Postprzez Campino » 24 maja 2018, o 00:07

Broda za ile ten zestaw?
Campino
Klubowicz
 
Posty: 60
Dołączył(a): 28 mar 2015, o 10:17
Lokalizacja: Płock
Silnik: 1.4 Z14XEP


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.