Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Poduszki powietrzne

Moderatorzy: piotii, miranda

Poduszki powietrzne

Postprzez farmer04 » 17 sty 2022, o 18:44

Witam Wszystkich ;)
Jestem posiadaczem Opla Astry H, rocznik 2006 ( modelowo 7 ) w Hatchback'u. Silnik 1.6 105 km :D
Od jakiegoś czasu mam problem z kontrolką poduszek powietrznych... Zaczęło się od tego, że raz się zapaliła, raz nie, teraz pali się non stop... Wtyczki pod fotelami siedzą sztywno, odłączałem akumulator z myślą że się system zresetuję, ale bez rezultatu, nadal to samo. Dziś byłem u kolegi, podpiął komputer, kontrolka pali się cały czas i o dziwo na jego sprzęcie nie pokazuję żadnych błędów. Dodam że sprzęt wart parę stów ;) :D Może ktoś coś się orientuję co może być przyczyną :D przegląd na początku lutego, a martwię się trochę że mogą mi nie podbić :D :D
farmer04
Nauka jazdy
 
Posty: 8
Dołączył(a): 1 mar 2020, o 15:54
Silnik: 1.6 Z16XEP


Re: Poduszki powietrzne

Postprzez topiq » 18 sty 2022, o 10:56

Podłączył pod Tech2 czy OPcoma? To że ma jakiś dziwny interfejs za kilka stów, nie gwarantuje prawidłowego odczytu błędów z opla. Najlepiej wejść do modułu poduszek i tam coś powinno być. Na darmo się ta kontrolka nie świeci.
Avatar użytkownika
topiq
Starszy klubowicz
 
Posty: 464
Dołączył(a): 30 lip 2018, o 22:38
Lokalizacja: Puławy
Silnik: 1.8 Z18XE


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.