Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Pierwsza astra w życiu i problemy

Moderatorzy: piotii, miranda

Pierwsza astra w życiu i problemy

Postprzez Taczerko » 20 paź 2022, o 20:56

Panowie potrzebuje pomocy. Astra to moje pierwsze auto i boje się o nią. Mam 35 lat dwa miesiące temu zrobiłem prawo jazdy i padło na Opla astre gtc 1,6 105 albo 115 km podoba minusie bardzo. Ale mieszkam w Holandii a mechanik tu drogi.
Miałem jechać do pl i zrobić pełen serwis ale przed planowanym wyjazdem najpierw strzeliła minpompa wody wiec cały rozrząd wymieniony 500 ojro no do tego wymieniłem oleje filtry 275 ojro. Po zakupie nabyłem klime za 115 ojro ale uszkodziła się chłodnicza i wszystko wyfrunęło w powietrze i naprawa 300 ojro. Tak w skrócie o naszej miłości rok astry 2009. 150 tys zrobione wymieniłem zbiornik na płyn chłodniczy i czujnik ale tylko włożę kluczyk i pokazuje mi błąd ze mało płynu szlak mnie z tym już trafia powiedziałem mechanikowi żeby zamówił oryginalny Opla jak będzie robić klime wymieni. To moja największa bolączka płyn tez łapie temp do 105 stopni mechanik gada ze uszczelka ok bo silnik ładnie wyglada ogólnie auto super. Druga moja bolączka kupił ja radio z Ali i wymienił no i gra wszystko fajnie zapalam światła injest no signal inkurka wodna załamka czy ktoś ma jakieś rady co z radiem zrobić bo mam auto 3 tyg a tu takie rzeczy a serio samochód bardzo mi się podoba
Taczerko
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 paź 2022, o 20:44
Silnik: 1.6 Z16XER


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.