Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

czujnik poziomu płynu do spryskiwaczy

Moderatorzy: piotii, miranda

Re: czujnik poziomu płynu do spryskiwaczy

Postprzez topiq » 20 gru 2019, o 07:30

A to było sobie kabelek dołożyć wg schematu jak już rozprute miałeś. Chyba polifty te ostatnie to jakoś zubażali względem tych wczesnych wersji. Co prawda moja też szału w wyposażeniu nie robi i automaty w kombi miały często o wiele lepsze wyposażenie, ale ciepły garaż, trochę czasu i kasy, wiązki do uzupełnienia i można doposażać. A najlepiej jakiegoś "bogatego" anglika na dawcę po dzwonie. Tyle, że tam wiele rzeczy na odwrót ;)
Avatar użytkownika
topiq
Starszy klubowicz
 
Posty: 464
Dołączył(a): 30 lip 2018, o 22:38
Lokalizacja: Puławy
Silnik: 1.8 Z18XE


Re: czujnik poziomu płynu do spryskiwaczy

Postprzez soltys_viara » 21 gru 2019, o 22:44

A to było sobie kabelek dołożyć wg schematu jak już rozprute miałeś


Tylko że u mnie pod ten pin jest już podłączony przewód. Tak jak pisałem wcześniej brązowo-szary który według schematu idzie do przełącznika świateł hamowania. Jeśli dobrze rozumiem to jest ten czujnik przy pedale hamulca. Żeby się upewnić czy tak jest musiałbym ściągnąć jeszcze raz UECa i wydzwonić miernikiem.

Może jest też tak jak pisałeś, że tu potrzebny jest REC, jak ktoś go ma to pod ten pin jest podłączony czujnik poziomu płyny a jak nie ma RECa to czujnik świateł.
soltys_viara
Klubowicz
 
Posty: 151
Dołączył(a): 2 kwi 2019, o 06:33
Silnik: 1.4 Z14XEP

Poprzednia strona

Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.