Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Nie dzalaja przecwmgielne i tylna wycieraczka po op-comie

Moderatorzy: piotii, miranda

Re: Nie dzalaja przecwmgielne i tylna wycieraczka po op-comi

Postprzez rado_olsztyn » 7 gru 2016, o 10:33

A moglbys mnie pokierowac jaka wersja i jak to zrobic .... Moze masz jakis toturial albo filmik?
rado_olsztyn
Kierowca
 
Posty: 23
Dołączył(a): 15 wrz 2016, o 10:03
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTJ


Re: Nie dzalaja przecwmgielne i tylna wycieraczka po op-comi

Postprzez umek19 » 7 gru 2016, o 12:56

VAUX-COM_120309a+131223d poszukaj tego , ja robiłem astry z tego roku tym i działa( op com w tym roczniku każe wymieniać uec bo go nie rozumie, ani z wyswietlaczami nie daje rady) , op com nie dawał rady, co masz przestawione nie wiem ale jak poszukasz na spokojnie to dasz rade
Białystok. Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć, a to, co daje się policzyć – nie liczy się.
Avatar użytkownika
umek19
Weteran
 
Posty: 531
Dołączył(a): 22 gru 2015, o 02:18
Lokalizacja: Białystok
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH

Re: Nie dzalaja przecwmgielne i tylna wycieraczka po op-comi

Postprzez rado_olsztyn » 7 gru 2016, o 13:19

Sorki za glupie pytanie ale czy vauxcom wystepowal w wersji PL? podejrzewam ze nie ale chce sie upewnic? Mozna jakos podmienic jezyk zeby bylo po oolsku np z tej samej wersji op coma?
rado_olsztyn
Kierowca
 
Posty: 23
Dołączył(a): 15 wrz 2016, o 10:03
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTJ

Re: Nie dzalaja przecwmgielne i tylna wycieraczka po op-comi

Postprzez umek19 » 7 gru 2016, o 20:57

nie ma wersji polskiej i nic nie podmienisz(program jest inaczej napisany więc nie radze nic podmieniac bo narobisz wiekszej biedy niz juz masz), sciagasz co trzeba , obsługa i kodowanie jest intuicyjne więc powinieneś się domyslić
Białystok. Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć, a to, co daje się policzyć – nie liczy się.
Avatar użytkownika
umek19
Weteran
 
Posty: 531
Dołączył(a): 22 gru 2015, o 02:18
Lokalizacja: Białystok
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH

Re: Nie dzalaja przecwmgielne i tylna wycieraczka po op-comi

Postprzez drahe » 7 gru 2016, o 21:39

rado_olsztyn napisał(a):Sorki za glupie pytanie ale czy vauxcom wystepowal w wersji PL? podejrzewam ze nie ale chce sie upewnic? Mozna jakos podmienic jezyk zeby bylo po oolsku np z tej samej wersji op coma?


Tej usterki nie ogarniesz ani opcomem ani vauxcomem w każdym razie.
drahe
Weteran
 
Posty: 599
Dołączył(a): 23 sie 2013, o 21:47
Lokalizacja: Zabrze
Silnik: 1.8 Z18XE

Re: Nie dzalaja przecwmgielne i tylna wycieraczka po op-comi

Postprzez rado_olsztyn » 10 gru 2016, o 23:33

a moglbys podpowiedziec jak ja ogarnac techem ? lub innym fejsem ? W op comie wszystko jest aktywowane i przeciwmglowe i wycieraczka tylna. Test nie przechodzi...tzn nie rusza z miejsca. Jedynie jak sie wycieraczke deaktywuje to nie slychac takiego pykniecia przy ruszaniu manetka przy kierownicy. Dopiero jak ja sie aktywuje sluchac takie pykniecie ale wycieraczka nie rusza z miejsca
rado_olsztyn
Kierowca
 
Posty: 23
Dołączył(a): 15 wrz 2016, o 10:03
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTJ

Re: Nie dzalaja przecwmgielne i tylna wycieraczka po op-comi

Postprzez rado_olsztyn » 20 kwi 2017, o 13:18

Bylem w oplu w aso i po godzinnej diagnozie serwisant powiedzial ze zegary sa do wymiany bo podpinal jakies inne i wycieraczka i przeciwmgielne ruszyly...czy ktos moze mi powiedziec czy rzeczywiscie zegary maja cos wspolnego z wycieraczka i halogenami....wyczytalem na forum elektroda.pl ze jakis 18 pin w zegarach nie laczyl i tez wycieraczka nie dzialala w astrze h....ktos mial podobny przypadek?
rado_olsztyn
Kierowca
 
Posty: 23
Dołączył(a): 15 wrz 2016, o 10:03
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTJ

Poprzednia strona

Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 18 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.