Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Rozładowywanie akumulatora po stłuczce

Moderatorzy: piotii, miranda

Rozładowywanie akumulatora po stłuczce

Postprzez lukaszj » 6 mar 2017, o 21:14

Cześć,
na wstępie dodam, że jestem świeżakiem w sprawach motoryzacyjnych.

Po stłuczce samochodowej mam wystrzelone napinacze pasów, świeci się też kontrolka poduszek powietrznych. Przy odpaleniu zapłonu włączają się światłą awaryjne, a dodatkowo cały czas świeci się główne światło w podsufitce, co jest następstwem zderzenia. Za pierwszym razem wyjąłem po prostu tę żarówkę z nadzieją, że nie rozładuje to akumulatora, ale niestety po kilku dniach padł. Niestety z powodów naciągania się o koszty z towarzystwem ubezpieczeniowym nie mogę jeszcze tego wykonać, więc szukam obejścia. Teraz ponownie mam akumulator chodzący i chcę uniknąć podobnej sytuacji, tzn. zlikwidować wszystkie elementy, które podczas postoju mogą pobierać prąd. Wyjąłem tym razem bezpiecznik odpowiedzialny za oświetlenie wnętrza. Czy miał ktoś podobną sytuację lub wie co może w takiej sytuacji? Usunięcie błędu nie wchodzi w grę - najpierw chcę wymienić napinacze.

Mam nadzieję, że nic nie pomieszałem.
Z góry dzięki za pomoc.
lukaszj
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 sie 2016, o 08:13
Silnik: 1.6 Z16XER


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.