Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Drugi alternator w 3 miesiące.

Moderatorzy: piotii, miranda

Drugi alternator w 3 miesiące.

Postprzez Dominik1 » 20 mar 2017, o 20:37

Witam Was wszystkich.

Chciałbym Was prosić o pomoc, ponieważ nie bardzo wiem jak sobie poradzić z problemem niby alternatora. Tak na wstępie opiszę Wam mój problem, jakieś 3 miesiące temu zmuszony byłem wymienić alternator na nowy ponieważ nie opłacało się regenerować zepsutego (tak mi powiedział elektryk) więc poprosiłem znajomego mechanika, kupił nowy zamiennik (niby nie Chiński tylko Holenderski) zamontował i wszystko wróciło do normy ładowanie 14,3 itp. Po trzech miesiącach niestety objawy wracają alternator nie ładuje, jako że miałem na gwarancji wymieniłem na nowy, nie mija tydzień, przejechałem może z 600km i kontrolka akumulatora ponownie zawitała przed moimi oczami. W tym momencie auto jest u elektryka od tygodnia, dziś elektryk mi mówi że czeka na oryginalny alternator by sprawdzić czy to aby na pewno problem alternatora. Macie może jakieś pomocne sugestie co może być nie tak ? ktoś z Was może miał podobną sytuację?

Dzięki i pozdrawiam.
Dominik1
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 mar 2017, o 20:00
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTL


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 25 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.