Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Astra H 2011r audio w samochodzie

Moderatorzy: piotii, miranda

Astra H 2011r audio w samochodzie

Postprzez kamcio100 » 23 mar 2017, o 17:29

Witam, przymierzałem się do tego jednak nigdy nie było kiedy, więc postanowiłem dzisiaj kolegów zapytać o moje plany na ten sezon. Mianowicie:

Posiadam obecnie radio CD30 mp3 Blaupunkta wraz z wyświetlaczem BID, i tutaj moje pytanie chciałbym je wymienić na takie które będzie posiadało gniazdo mp3, zastanawiałem sie nad jakimś nowszym oryginalnym panelem wraz z wyświetlaczem, jednak zamierzam założyć instalację gazową i w takiej opcji Średnie spalanie, i cały komputer będzie bezużyteczny, no chyba że da się aby to było podłączone pod ten właśnie komputer, w co wątpie. Więc tutaj pytanie czy da sie podłączyć komputer pod instalację gazową, spalanie itd, oraz jakie najnowsze radio by pasowało do mojego modelu.

Drugie pytanie jest o głośniki, ponieważ chciałbym zapytać jakie głośniki siedzą oryginalnie w modelu z 2011r , z przodu jak i z tyłu w drzwiach ? Chodzi mi tutaj bardziej o wymiary ? Czy z przodu są 14-nastki a z tyłu 13-nastki ? Ponieważ o ile te z przodu grają nawet całkiem fajnie o tyle te w tylnych drzwiach grają poniżej jakości jak dla mnie, dlatego tez chciałbym je wymienić.

Trzecia rzecz i chyba już ostatnia, czy jest możliwość wymiany anteny radia ? Ponieważ ta którą posiadam obecnie jest dość słaba, i gdzie u znajomego dobrze zbiera dajmy na to RMF Fm to u mnie jest to z zakłóceniami , dlatego też takie pytanie.

Narazie to tyle co przychodzi mi teraz do głowy. Dziękuję za góry za udzielone podpowiedzi/odpowiedzi. Pozdrowienia.
kamcio100
Kierowca
 
Posty: 14
Dołączył(a): 23 mar 2017, o 17:18
Silnik: 1.6 Z16XER


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.