Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Woda pod dywanikiem tylna kanapa

Moderatorzy: piotii, miranda

Woda pod dywanikiem tylna kanapa

Postprzez materius55 » 12 kwi 2017, o 14:54

Witam
mam następujący problem zbiera mi się woda pod dywanikiem za fotelem kierowcy. Przyczyną nie jest woda zbierająca się na progu jak opisano tutaj http://astra-3.pl/usterka-astra-h-woda-na-progu#up ponieważ to również sprawdziłem. Niezależnie czy jeżdżę czy samochód stoi kilka dni zawsze po deszczu zbiera się woda. Nie pieni się jest to zwykła woda. Macie jakieś pomysły co może być przyczyną bo nawet wujek google nie ma już pomysłu a mi nie uśmiecha się suszenie po każdym deszczu żeby nie było pleśni...
materius55
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 kwi 2017, o 14:42
Silnik: 1.4 Z14XEL


Re: Woda pod dywanikiem tylna kanapa

Postprzez michalmtb » 14 paź 2019, o 23:08

Cześć. Udało Ci się poradzić z tym problem? Mam podobny.. U znajomego w Omedze przyczyną była dziura w tylnym nadkolu, zamierzam sprawdzić ten trop. Próg napełnia się podczas jazdy na deszczu, automatycznie podłoga robi się mokra.
Opel Astra H Kombi 2012 1,6 115KM
michalmtb
Nauka jazdy
 
Posty: 6
Dołączył(a): 28 maja 2019, o 18:41
Silnik: 1.6 Z16XER


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.