Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Wymiana radia CD30 na CD30 mp3

Moderatorzy: piotii, miranda

Wymiana radia CD30 na CD30 mp3

Postprzez shop » 28 lip 2017, o 12:46

Cześć, mam kilka pytań odnośnie wymiany radia. W aucie mam nieszczęsne CD30 i chciałbym wymienić je na model CD30 mp3, znalazłem radio w pasującym kolorze, jednak nie posiada ono przycisków BC oraz OK (które to są u mnie). Czy nie stanowi to problemu? Czy jest możliwa wymiana całego panelu przedniego w tych radiach? Oba radia posiadają 9 przycisków numerycznych. Jedyną różnicą jest brak przycisków BC i OK, w CD30 mp3 zamiast nich są przyciski Sound i Setting, w tym samym miejscu. Z kolei u mnie te przyciski są na samy dole.
shop
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 lip 2017, o 12:45
Silnik: 1.6 Z16XER


Re: Wymiana radia CD30 na CD30 mp3

Postprzez hevimental » 28 lip 2017, o 14:43

Jak chcesz mieć pewność, że będzie działać to mam na zbyciu cd30 mp3 przedliftowe srebrne, znajdziesz na giełdzie ogłoszenie, sprzedaje w komplecie z ekranem
Avatar użytkownika
hevimental
Starszy kierowca
 
Posty: 41
Dołączył(a): 28 mar 2017, o 06:10
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTH

Re: Wymiana radia CD30 na CD30 mp3

Postprzez shop » 22 sie 2017, o 20:26

dla potomnych: zakupiłem radio cd30mp3 od corsy bez przycisku bc i ok, panel przedni pasuje z radia cd30, ale przyciski są zamienione, tzn przyciski bc oraz ok pełnią funkcję przycisków sound oraz settings, a przyciski na dole nie działają. Być może ktoś z Was wie, jak w tym radiu wejść w konkretne ustawienia bez przycisku "ok"? Przyciskami na kierownicy się nie da.
shop
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 lip 2017, o 12:45
Silnik: 1.6 Z16XER


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 13 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.