Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Problem ze światłami

Moderatorzy: piotii, miranda

Problem ze światłami

Postprzez trzmaster » 7 sie 2017, o 09:40

Witajcie, jest to mój pierwszy post po przywitaniu się i chciałbym Was prosić o pomoc ponieważ w wyszukiwarce nie znalazłem nic konkretnego z moim problemem, jeżeli coś ominąłem to z góry przepraszam.

Mianowicie zakupiłem astrę h 1.9CDTI 150KM z 2005 i po 2 dniach przestała mi świecić lewa lampa, tzn na wyłączonym silniku wszystko jest ok a jak odpalę samochód to natychmiast gaśnie i zapalają się halogeny. Zauważyłem też ze lewa soczewka zrobiła mi "zeza"do środka. Po włączeniu się nic nie poziomuje. Na desce mruga też kontrolka od doświetlania. Jestem "zielony" w jakiejkolwiek naprawie czy też rozbieraniu żeby dobrać się do lampy, dziś też po pracy mam zamiar jechać podpiąć się do kompa czy na tym etapie będzie już można stwierdzić co to może być? Muszę się też dostać do mechanika a tak bez lewego światła jechać nie można, gdzieś wyczytałem ze po wyjęciu bezpiecznika od doświetlania lampa powinna się świecić. Nie próbowałem tego a dojechać muszę.
trzmaster
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 sie 2017, o 08:56
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTH


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 15 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.