Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Problem z światłami cofania.

Moderatorzy: piotii, miranda

Problem z światłami cofania.

Postprzez Konrad.Toronczak » 11 sie 2017, o 20:53

Witam

Mam problem ze światłami cofania. Sprawdziłem żarówki są dobre. Przeszukałem kilka forum tematycznych by znaleźć informacje gdzie i który bezpiecznik odpowiada za światła cofania. W aso dowiedziałem się że w tym Oplu są 3 skrzynki z bezpiecznikami. Problem jest w tym że znajduje dwie przy silniku i w bagażniku i w tych dwóch nie mogę znaleźć tego bezpiecznika. Auto kupiłem jakieś 2 tyg temu i dopiero wczoraj narzeczona zwróciła uwagę ze nam te światła nie działają.

tutaj jest skrzynka od strony silnika :

http://astra-3.pl/porada-astra-h-bezpie ... agaznik#up

tutaj w bagażniku, i w tym linku jest zawarta "Mała skrzynka bezpieczników" której ja nie potrafię znaleźć :

http://astra-3.pl/porada-astra-h-bezpie ... agaznik#up


auto to Opel Astra H 2007 rocznik 1.9 CDTI. Wcześniej posiadałem Accorda więc w temacie Opla jestem Początkujący.

Z góry dzięki za pomoc.
Konrad.Toronczak
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 sie 2017, o 20:51
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTL


Re: Problem z światłami cofania.

Postprzez Swierszcz » 11 sie 2017, o 23:09

Witam mam ten sam problem kupiłem auto 5 dni temu światło cofania mi nie działa pojechałem do mechanika sprawdził żarówki stwierdził ze są Ok wiec wymienił mi czujnik cofania w skrzyni biegów a wstecznego dalej nie było wiec teraz stwierdził że to wybierak skrzyni biegów i musi go podszlifować trochę. Myślicie ze to to? Miał ktoś z tym problem?
Swierszcz
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 sie 2017, o 23:03
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron
stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.