Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Autoalarm Tytan DS512

Moderatorzy: piotii, miranda

Autoalarm Tytan DS512

Postprzez mikimike » 22 sie 2017, o 21:55

Witam.
Piszę do Was z serdeczną prośbą o poradę/wytłumaczenie, bo po rozmowach z serwisami oraz przeczytaniem różnych tematów, już po prostu zgłupiałem..

Krótkie bio: Miesiąc temu postawiłem auto na dwustopniowe polerowanie- 2 tygodnie później, jakiś parszywy, szpotawy belzebub nie wyrobił się na parkingu i przerysował mi zderzak oraz błotnik.. Kamerka niestety nie wzbudziła się; zbyt lekkie uderzenie. Wtem, postanowiłem zamontować dobry autoalarm- bo z zabezpieczeń mam tylko centralny zamek..

Pragnę do swojej Astry z 2008 roku zamontować alarm z powiadomieniami, gps'em oraz sterowaniem przez telefon- a dokładnie Tytan DS512
Czy to ustrojstwo będzie działać w pełni swoich możliwości, podłączone pod CAN?
Do zestawu chcę dołożyć, syrenę oraz czujnik przechyłu i uderzenia Proxima CPU (jeden serwisant twierdził, iż do zestawu da się dopiąć tylko jeden czujnik, drugi zaś, że można kilka, łącząc równolegle..).
"Nie będzie działać nic, trzeba podł. analogowo" lub "Będzie OK, ale trzeba dokupić moduł radia rf aby można było uzbrajać/rozbrajać przez telefon"
"Jeśli w aucie nie ma żadnego alarmu, to albo trzeba wszystko montować analogowo (czego skutkiem będzie astronomiczna kwota montażu), albo założenie jakiegoś tańszego i dokupienie centralki z powiadomieniem + czujnikami."

Na przestrzeni jednego dnia usłyszałem tyle wersji, że już nie wiem co mam robić..

Czy ktoś z Was miał styczność z podobnym autoalarmem? Jak to wygląda w naszych Astrach?
Bardzo proszę o poradę, czy pchać się w tego Tytana, czy jest szansa zamontować go bez wydawania 500-600zł za sam montaż?

Pozdrawiam
Michał
mikimike
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5 cze 2017, o 14:37
Silnik: 1.4 Z14XEP


Re: Autoalarm Tytan DS512

Postprzez mikimike » 1 paź 2017, o 22:23

Do zamknięcia, już wszystko wiem.
mikimike
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5 cze 2017, o 14:37
Silnik: 1.4 Z14XEP


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.