Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Problem ze znalezieniem bezpiecznika

Moderatorzy: piotii, miranda

Problem ze znalezieniem bezpiecznika

Postprzez dawid6693 » 10 paź 2017, o 20:08

Witam,
Wczoraj kupiłem Astrę 3. Nie działało oświetlenie wnętrza więc rozebrałem lampę i urwany był styk. Znalazłem wątek na forum o naprawie lampki wszystko ładnie skleiłem złożyłem i oświetlenia nadal nie ma. Zacząłem szukać bezpiecznika ale niestety go nie zlokalizowałem. Astra z 2004r także skrzynka bezpieczników pod maską w 1 wariancie. Nie znalazłem go na liście. Mam też włożony bezpiecznik w polu nr 12 gdzie jest napisane że nie powinno go być więc nie wiem ;/ W skrzynce bezpieczników w bagażniku też nie znalazłem bezpiecznika odpowiedzialnego za oświetlenie wnętrza. Gdzie mam szukać? Jest wspólnie z jakimś innym bezpiecznikiem?

Zaznaczam że szukałem na forum podobnego problemu i tego konkretnego nie znalazłem.
dawid6693
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 paź 2017, o 19:54
Silnik: 1.6 Z16XEP


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.