Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Głośniki nie działają

Moderatorzy: piotii, miranda

Głośniki nie działają

Postprzez Campino » 21 paź 2017, o 16:16

Witam, ostatnio czyściłem nawiewy pianką i po tym zabiegu nie mam dźwięku z żadnego głośnika, a wcześniej wszystkie grały. Wczoraj sprawdziłem PO-COMem i wyszło 7 błędów. Wszystkie udało się skasować, lecz problem pozostał. Niestety zapomniałem kody błędów i nie pamiętam. Wiem tylko, że było coś z głośnikami, chyba "za małe napięcie" (6) i jeden błąd chyba "wzmacniacz zbyt wysoka temp.".
Może ktoś pomóc co mam zrobić? W internecie nie znalazłem nic konkretnego na ten temat.
Mam radio cd30 mp3
Pozdr
Campino
Klubowicz
 
Posty: 60
Dołączył(a): 28 mar 2015, o 10:17
Lokalizacja: Płock
Silnik: 1.4 Z14XEP


Re: Głośniki nie działają

Postprzez szmic » 21 paź 2017, o 17:07

jak za długo czekałeś z załączeniem nadmuchu to jest taki efekt, z pianki została woda i wyciekła na złącze radia , dokładnie w miejscu łączenia kratki nadmuchu z resztą kanału wentylacyjnego, widziałem już takie przypadki ale nie było tragedii, spalił się tylko jeden głośnik, sprawdź za radiem, czarny scenariusz to spalona końcówka mocy radia ewentualnie sprawdzenie i wyczyszczenie złączy, może zacznie ćwierkać
szmic
Weteran
 
Posty: 820
Dołączył(a): 12 sie 2012, o 17:32
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTJ

Re: Głośniki nie działają

Postprzez Campino » 21 paź 2017, o 17:41

Dzięki Paweł. Radio już wyjmowałem, ale nic nie widać nieprawidłowego. Czy mam rozkręcić aby zobaczyć czy na płycie głównej wszystko jest ok? Gdzie znajdę tą końcówkę mocy? Jak możesz daj fotkę.
Campino
Klubowicz
 
Posty: 60
Dołączył(a): 28 mar 2015, o 10:17
Lokalizacja: Płock
Silnik: 1.4 Z14XEP

Re: Głośniki nie działają

Postprzez szmic » 22 paź 2017, o 09:45

nie mam fotek, sprawdź dokładnie czy wyciekło na radio z miejsca o którym pisałem
szmic
Weteran
 
Posty: 820
Dołączył(a): 12 sie 2012, o 17:32
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTJ


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.