Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

nie dziala central po dachowaniu

Moderatorzy: piotii, miranda

nie dziala central po dachowaniu

Postprzez wojciechmiezian » 4 lut 2018, o 16:45

mialem dachowanie ,silne uderzenie w dach . Jest po naprawie blacharskiej , nie dziala centralny zamek , ani z pilota , ani z przycisku i kluczyka , nie gasnie lampka w kabinie , oraz po przekreceniu kluczyka chodza awaryjne i dopiero gasna po dwukrotnym nacisnieciu awaryjnych . Silnik i reszta dziala sprawnie , ale nie moge go zamknac . Chodz pali , moze jest przycisk , co wyskakuje przy wypadku , jesli taki jest , to nie wiem gdzie sie znajduje . Za kazda pomocna informacje -duze DZIEKI !!! MALUTKI ( 2 m )
wojciechmiezian
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 lut 2018, o 15:21
Silnik: 1.8 Z18XE


Re: nie dziala central po dachowaniu

Postprzez wojciechmiezian » 10 lut 2018, o 19:38

bylem u elektryka , duzo bledow , oraz modul poduszek do wymiany bo zarejestrowal wypadeczek i nie da sie skasowac prosto ,a u innego ta usluga wiecej warta niz uzywki z gwarancja . Tak opisalem swe bole moze komus sie przyda . Ja juz mam spokoj . Malutki .
wojciechmiezian
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 lut 2018, o 15:21
Silnik: 1.8 Z18XE


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot], Google Adsense [Bot] i 26 gości

cron
stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.