Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Brak komunikatu o niskim poziomie płynu chłodniczego

Moderatorzy: piotii, miranda

Brak komunikatu o niskim poziomie płynu chłodniczego

Postprzez karol66666 » 11 lut 2018, o 12:44

Witam wszystkich.
Ponieważ to mój pierwszy post proszę o wyrozumiałość :)
Szanowni Koledzy proszę o poradę.
Posiadam Astre H 1,6 z16xep w którym po 2 awariach związanych z wyciekiem płynu chłodniczego (pęknięty przewód od chłodnicy, a następnym razem sama chłodnica) postanowiłem dołożyć czujnik poziomu płynu. Zakupiłem zbiorniczek z czujnikiem, a ponieważ brak było fabrycznej wtyczki pociągnąłem wiązkę od złączy xe (tego z pod bezpieczników ) podłączenie jest prawidłowe (instrukcja z jakiegoś angielskiego forum opla)
Problem polega na tym iż pomimo, że w blokach pomiarowych komputer widzi poziom NISKI/NORMALNY o tyle brak jest komunikatu na wyświetlaczu.
Oczywiście kontrola usterek ustawiona na WYSTĘPUJE zarówno w informacja rozrywka i UEC. Informacja o przepalonych żarówkach się pojawia oraz o śliskiej jezdni natomiast brak komunikatu o płynie chłodniczym.
Pociągnąłem również kabel z pinu odpowiedzialnego od spryskiwaczy i tu sytuacja jest identyczna.
Panowie proszę o pomoc bo mój rozumek tego nie ogarnia.
karol66666
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 lut 2018, o 12:32
Silnik: 1.6 Z16XEP


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 16 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.