Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

wnętrze auta

Moderatorzy: piotii, miranda

wnętrze auta

Postprzez Maryś » 1 maja 2018, o 00:21

Powitała wszystkich :)
Ludziska, mam pytanie :) przymierzam się do zakupu Astry :) byliśmy dzisiaj oglądać niby piękną Astrę H, rocznik 2004, przebieg wg licznika 157 tysięcy km :)
Co nas strasznie zaskoczyło w tym aucie to ogólny jego wygląd w środku: materiał (nie wiem czy to skóra czy eko skóra) przy drążku zmiany biegów praktycznie nie istniał :D cały porwany, obdrapany... Kierownica wytarta aż oczy bolały :D
Druga rzecz: siedzenia z tyłu: materiał rozchodził się na szwach... Po drodze zatrzymaliśmy się przy innej Astrze H, ten sam problem. Czy w tym modelu (z tego roku) to jest normalne? :D materiał i szycia są takie słabe czy po prostu oglądaliśmy "złachany" egzemplarz? :D
Mamy już jedną Astrę (G) i tego problemu nie ma... Na liczniku 250 tysięcy km, tapicerka cała, nic się nie rozchodzi na szwach, drążek od skrzyni biegów nie ruszony, kierownica praktycznie też...
Przesiadam się na Opla z francuskiego Renault, właśnie sprzedałam swoją 18-to letnią Clio i w porównaniu z tą Astrą co dzisiaj widziałam to niebo a ziemia :D
Stąd też moje pytanie :) czy te Astry tak mają czy nie :)
Bardzo proszę Was o pomoc :)
Maryś
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 kwi 2018, o 23:59


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.