Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Problemy z elektryką

Moderatorzy: piotii, miranda

Problemy z elektryką

Postprzez Ender » 12 lip 2018, o 18:06

Na początek chciałbym się przywitać i pozdrowić Was wszystkich.
Swoją Astrę kupiłem od handlarza "niemiec płakał ...." dwa lata temu. Mechanicznie i blacharsko naprawdę OK.
Mam za to problem z elekryką. W zależności nie wiem od czego (pogoda, kursy walut stan zdrowia Merkel ;) ) nie działają mi do wyboru : regulacja lusterek ,centralny zamek ,klakson, głośniej/ciszej w kierownicy.Wsiadasz do auta działa to i to ,na drugi dzień działa to i tamto, losowo i tak w kółko.Doradzcie co z tym zrobić.
Ender
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 lip 2018, o 16:53
Silnik: 2.0T Z20LEL


Re: Problemy z elektryką

Postprzez Patrykus » 12 lip 2018, o 18:43

przede wszystkim sprawdzić błędy, klakson rolki itd.. może być moduł CIM
Patrykus
Weteran
 
Posty: 522
Dołączył(a): 14 wrz 2016, o 13:23
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTR

Re: Problemy z elektryką

Postprzez Ender » 12 lip 2018, o 19:50

Błędów brak, nie wiem czy się dobrze zrozumielismy wszysko jest sprawne np. regulacja lusterka - dzisiaj działa za dwa dni nie, za tydzień działa, podobnie z innymi rzeczami.
Ender
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 lip 2018, o 16:53
Silnik: 2.0T Z20LEL

Re: Problemy z elektryką

Postprzez Patrykus » 12 lip 2018, o 21:03

dziwne że nie ma błędów, aku sprawny? przy niskim napięciu opelki lubią świrować
Patrykus
Weteran
 
Posty: 522
Dołączył(a): 14 wrz 2016, o 13:23
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTR

Re: Problemy z elektryką

Postprzez Ender » 13 lip 2018, o 13:46

Aku sprawny , trochę poczytałem różne wątki na forum i mam pytanie czy za te problemy może odpowiadać jakiś żle łączący styk w bezpiecznikach ewentualnie przewody w wiązce między dzwiami a przednim słupkiem ?
Ender
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 lip 2018, o 16:53
Silnik: 2.0T Z20LEL


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.