Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Montaż haka holowniczego Vestfalia

Moderatorzy: piotii, miranda

Montaż haka holowniczego Vestfalia

Postprzez zbig84 » 30 lip 2018, o 18:25

Witam

Mam problem z zamontowaniem kuli haka holowniczego Vestfalia. Jakies 3 lata temu kula została zdjęta (bez problemu). Obecnie potrzebuję ją założyć ale okazuje się, że nie chce wejść w tę "tuleje" w gniezdzie. Pokrętło kuli działa, kluczyk zamka też się przekręca. Można nimi kręcić, natomiast kulka która się chowa w czasie kręcenia tym pokrętłem nie chowa się całkowicie. Czy tak powinno być? Czy powinna się schować do końca i wtedy kula wejdzie w gniazdo haka? Wlałem już sporą ilość wd40 w pokrętło i kulkę ale ona nadal nie chce się głębiej schować.

Może macie jakiś pomysł/rady jak wcisnąć kulę haka w te gniazdo? Wciskać na siłę i liczyć, że się schowa? Za kilka dni wyjazd, potrzebuję pilnie założyć hak. Bardzo proszę o pomoc.
zbig84
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 lip 2018, o 18:16
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTJ


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.