Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Swiatla pozycyjna tyl dziwny objaw

Moderatorzy: piotii, miranda

Swiatla pozycyjna tyl dziwny objaw

Postprzez Ginter111 » 8 sie 2018, o 12:32

Witam kolegow. Jestem tu nowy jesli zle umiescilem pytanie prosze o wyrozumialosc.
Mam problem ze swiatlami pozycyjnymi tyl. Od jakiego czasu komunikat na wystwietlaczu ze mam sprawdzic prawa lub lewa strone bo nie dziala pozcyja i stop. Dzieje sie to naprzemiennie. Czasmi obydwa dzialaja normalnie. Skrzynka z bezpiecznikami w przedziale silnika rozebrana i wyczyszczona, ecu tez. Wyczyscilem kontaktem wtyczki lamp i sciezki na lampie. Dalej to samo. Na wtyczce przy zalozonej lampiet zrobilem pomiar i brak napiecia. Zarowki mam jednowloknowe napiecie na pozycji 3.2v po nacisnieciu hamulca 12v. Teraz dziala tylko prawa lampa stop i pozycja lewa wogole. Dodam ze wszystkie inne swiatla dzialaja kierunkowskaz, wsteczny, przeciwmgielne. Prosze o porady co szukac i gdzie zeby rozwiazac ten problem. A dziwne jest ze ze czasmi nie swieca obudwa pozycje i wogole stop nie dziala. Z gory dzieki za porady
Ginter111
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8 sie 2018, o 12:17
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 31 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.