Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Bardzo Dziwna Sytuacja POMOCY!

Moderatorzy: piotii, miranda

Bardzo Dziwna Sytuacja POMOCY!

Postprzez FaceGood » 15 wrz 2018, o 23:18

Witam mój problem jest następujący a zarazem bardzo bardzo dziwny, coś mi skrzypi prawdopodobnie z tyłu dźwięk jest taki jak by kręcące się zardzewiale koło w tragacu ale uwaga co najlepsze piszczy to na postoju i po 30 sekundach przestaje! Nie ma reguły czy auto jest włączone czy nie! Zatrzymuje się gasze auto i przez 30 sekund wydobywa się ten dźwięk aż przestaje po 30 sekundach z zewnątrz auta tego nie słychać ale bardzo jest donosny jak się siedzi w środku, bardzo dziwna sytuacja bo co innego jak by się to działo w trakcie jazdy, w trakcie jazdy też to słychać ale mniej bo silnik zakłóca! Ale co to może być skoro po zgaszeniu silnika słychać to przez 30 sekund i to dość dobrze proszę o pomoc może miał ktoś z was taki przypadek dodam że posiadam instalację gazową myślałem że to zawór jakiś w butli ale nic z tych rzeczy bo sprawdzalem:(
FaceGood
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 wrz 2018, o 23:10
Silnik: 2.0T Z20LER


Re: Bardzo Dziwna Sytuacja POMOCY!

Postprzez Patrykus » 16 wrz 2018, o 09:05

pompa paliwa ??
Patrykus
Weteran
 
Posty: 522
Dołączył(a): 14 wrz 2016, o 13:23
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTR


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 16 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.