Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Błąd poduszki powietrznej problem

Moderatorzy: piotii, miranda

Błąd poduszki powietrznej problem

Postprzez GTCnew » 6 paź 2018, o 16:46

Witam wszystkich,
Przejrzałem wiele tematów na temat mojego problemu ale żaden nie pomógł w jego rozwiązaniu, a więc tak samochod mial delikata stluczke zaznaczam delikatna nie żaden dzwon. W samochodzie nie poszły żadne poduszki powietrzne ani kurtyny tylko napinacze pasów. Wyświetlil sie blad poduszki . W samochodzie zostały wymienione napinacze na nowe. Po ich założeniu próbował mechanik usunąć błędy ale nie udało się. Moje pytanie brzmi co mam zrobić aby pozbyć się kontrolki jak ja usunac? Czytałem również ze najprawdopodobniej trzeba wymienić sensor poduszek? Który? Ten ktory znajduje się zaraz za rączka hamulca ręcznego? I na jaki go wymienić jak coś? Bo na sensorze są cztery jakieś kody/oznaczenia ? Ktory jest wazne aby sensor się zgadzał? Z góry dziękuję wszystkim którzy będą raczyc mi pomóc w rozwiązaniu problemu.
GTCnew
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 paź 2018, o 16:43


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.