Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Co to za światełko w lusterku wstecznym. Jak działa fotochro

Moderatorzy: piotii, miranda

Re: Co to za światełko w lusterku wstecznym. Jak działa foto

Postprzez Patrykus » 26 lis 2018, o 18:39

Kolego AH posiada możliwości programowania świateł w kilku wariantach 1-3 lub 1-5, zależy od sterownika , po zaprogramowaniu i ustawieniu włącznika na auto może być tak, np. świecą mijania w dzień , wieczorem lub wjazd do tunelu zapala się reszta z podświetleniem zegarów itd.. wycieraczki ida na automat jak będzie woda na czujniku - szybie, to tak w skrócie, wszystkie tematy są wielokrotnie poruszane na forum - szukaj :D
Patrykus
Weteran
 
Posty: 522
Dołączył(a): 14 wrz 2016, o 13:23
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTR


Re: Co to za światełko w lusterku wstecznym. Jak działa foto

Postprzez 0korneliusz » 26 lis 2018, o 19:31

U mnie świecą tylko w nocy, podczas ustawienia na auto, natomiast w dzień nie. To strasznie kiepsko. Jak to zmienić poprzez opcom???. Jeśli chodzi o czujnik deszczu to wcale tak nie jest. Dzisiaj padał deszcz i nic. Dopiero jak dałem manetke do góry to chodziły, ale nie poprzez czujnik, ale dlatego, że je włączyłem. Czyli trzeba go jakoś właczyć, tylko jak??.Posiadam tez wyswietlaccz BID, ale to badziewie jak chce zobaczyc spalanie itd podaje no function
0korneliusz
Starszy kierowca
 
Posty: 32
Dołączył(a): 25 lis 2018, o 11:37
Silnik: 1.6 Z16XER

Re: Co to za światełko w lusterku wstecznym. Jak działa foto

Postprzez Patrykus » 26 lis 2018, o 20:51

Czytałeś instrukcję obsługi, topiq wystawił Ci wcześniej dwa linki do niej, wszystko jest opisane nt czujnika, wycieraczek itd....,
Patrykus
Weteran
 
Posty: 522
Dołączył(a): 14 wrz 2016, o 13:23
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTR

Re: Co to za światełko w lusterku wstecznym. Jak działa foto

Postprzez johny010 » 28 gru 2018, o 20:11

ogólnie polecam Ci książke : Sam naprawiam opel Astra i Zafira III, bez problemu znajdziesz w 3 kliknięciach na necie... ja z tej książki się dowiedziałem bardzo dużo i przy okazji nauczyłem, pamiętaj,że tyle pytań,gdzie sam możesz takie banalne sprawy rozwiązać, stawia Cię w zły świetle i nikt nie rozwiąże tego za Ciebie, każdy tu Ci chętnie pomoże ale na przyszłość spróbuj sam coś znaleźć, pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
johny010
Kierowca
 
Posty: 11
Dołączył(a): 8 wrz 2018, o 18:08
Lokalizacja: Głogów
Silnik: 2.0T Z20LER

Poprzednia strona

Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.