Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Kontrolka otwartych drzwi

Moderatorzy: piotii, miranda

Kontrolka otwartych drzwi

Postprzez buczobucz » 10 sty 2019, o 18:53

Witam. Wiem, że opisów mojego problemu było mnóstwo i odpowiedź będzie "przetarta wiązka kablowa". Już tłumacze :) Pomiędzy lewymi tylnymi drzwiami a słupkiem były przetarte i złamane 4 przewody. Polutowałem i poskładałem. Od tej pory lewe tylne, prawe tylne i prawe przednie drzwi nie sygnalizują diodą że są otwarte...brak rakcji kontrolki. Tylna klapa sygnalizuje poprawnie a po otwarciu drzwi kierowcy lampka otwarcia drzwi sie swieci i na zapalonym silniku oraz podczas jazdy swieci non stop. przy wyłączonym silniku i zamknięciu auta z pilota gaśnie ale po jakimś czasie. Czy ktoś miał podobny problem? Prosze o pomoc...PS. po podpięciu OP COMA pokazuje otwarte prawe przednie drzwi mimo ze są zamkniete...wskazywalo by to na czujnik w drzwiach ale co z tylnymi drzwiami...dlaczego nie reagują?
buczobucz
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 sty 2019, o 18:52
Silnik: 1.3 CDTI Z13DTH


Re: Kontrolka otwartych drzwi

Postprzez piotii » 10 sty 2019, o 20:54

My , tu mamy taki zwyczaj , że zaczynamy pomoc , tłumaczenie, może przyjaźń, od tego działu viewforum.php?f=11
Avatar użytkownika
piotii
Moderator
 
Posty: 332
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 16:08
Lokalizacja: Chociszew
Silnik: 1.6 Z16XEP

Re: Kontrolka otwartych drzwi

Postprzez buczobucz » 10 sty 2019, o 21:50

Ok...przepraszam:)
Witam wszystkich serdecznie...ale żaden z moich elektrykow samochodowych nie potrafi naprawić uszkodzenia opisanego w moim pierwszym poście i juz jestem zdesperowany, stąd moja nieumyślna nieuprzejmość. Prosze o pomoc...
buczobucz
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 sty 2019, o 18:52
Silnik: 1.3 CDTI Z13DTH


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 18 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.