Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Przerobienie kierownicy na multifunkcyjną.

Moderatorzy: piotii, miranda

Przerobienie kierownicy na multifunkcyjną.

Postprzez xantus29 » 17 mar 2019, o 18:05

Cześć,
To mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość.
Przeszukałem forum ale nie znalazłem takiego tematu.
Moja astra 1.6 105 koni fabrycznie nie posiada kierownicy multifunkcyjnej i chciałbym ją zamontować.
Jednakże chciałbym uniknąć wymiany kierownicy gdyż, moja wygląda jak nowa. Stąd, przyszedł mi do głowy pomysł zeby do mojej zwykłej kierownicy dołożyć tylko wiązkę i gałki sterujące i wszystko zaprogramować komputerem.
Czy to co wymyśliłem się uda czy muszę wymienić kierownicę? Może mają jakieś inne mocowania albo w kierownicy bez multifunkcji nie da się dołożyć wiązki? Czekam na waszą pomoc

Pozdrawiam
xantus29
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 mar 2019, o 17:49
Silnik: 1.6 Z16XEP


Re: Przerobienie kierownicy na multifunkcyjną.

Postprzez Patrykus » 18 mar 2019, o 08:23

Na forum były zdjęcia dokładania multifunkcji, z tego co pamiętam to brak było miejsca na rolki i gość wycinał nożykiem w kierownicy pod zaślepkami, plus dołożenie taśmy, aktywacja to najmniejszy problem, może znajdziesz ten temat
Patrykus
Weteran
 
Posty: 522
Dołączył(a): 14 wrz 2016, o 13:23
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTR


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.