Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Wyświetlacz BID

Moderatorzy: piotii, miranda

Wyświetlacz BID

Postprzez an0x » 6 kwi 2019, o 11:30

Witam, niedawno zakupiłem Opla Astre H z 2006r z silnikiem 1.9 150 koni. Problem polega na tym, że po kliknięciu "BC" pojawia się napis "NO FUNCTION", poczytałem trochę o tym i prawdopodobnie istnieje możliwość podłączenia komputera tak aby pokazywał informacje podstawowe typu spalanie itp. Obecność komputera w aucie ponoć można sprawdzić bo skrzynce bezpieczników, u mnie jest ta większa. Wyświetlacz chciałbym zmienić na trochę lepszy GID, znalazłem ofertę, gdzie sprzedający pisze, że wyświetlacz jest podpięty do komputera i po podłączeniu będzie od razu pokazywał wszystkie informacje o samochodzie. Chciałbym się dowiedzieć czy wgl jest to możliwe aby po wymianie samego wyświetlacza komputer zaczął pokazywać informacje czy jeżeli kupię wyświetlacz nadal będę musiał jechać do ASO w celu aktywacji. Wyświetlacz kosztuje 259 zł, a aktywacja (o ile istnieje taka możliwość) w ASO to koszt 150 zł, więc zdecydowanie lepiej było by kupić ten wyświetlacz bo sam koszt zakupu wyjdzie około 100zł więcej bo do tego co mam teraz żeby aktywować muszę zapłacić 150zł.
an0x
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 kwi 2019, o 11:20
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTH


Re: Wyświetlacz BID

Postprzez mnk765 » 8 maja 2019, o 14:23

w każdym wyświetlaczu lepszym niż TID wystarczy zmienić wariant i bangla.
wymiana wyświetlacza wymaga zalogowania go do auta, co więcej kupiony wyswietlacz musi być wylogowany i musisz znać car-pass do swojego samochodu.
mnk765
Kierowca
 
Posty: 18
Dołączył(a): 8 maja 2019, o 14:08
Lokalizacja: DW


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot], Google [Bot] i 36 gości

cron
stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.