Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Poprawa lakiernicza/spawalnicza progu

Moderatorzy: piotii, miranda

Poprawa lakiernicza/spawalnicza progu

Postprzez Daren » 16 kwi 2019, o 16:36

Witam posiadam astre h gtc z 2006 roku, która (z tego co wiem i wskazują papiery) miała dokładane progi za naszą wschodnią granicą w 2007 roku. Niestety przy zakupie uznałem, że tego tak naprawdę nie widać i ewentualnie kiedyś się to naprawi i właśnie nastał ten czas... Tak więc tak jak widać próg od strony kierowcy posiada pęknięcie (które się dosyć znacznie powiększyło od czasu zakupu) oraz z tego co mi się wydaje pękniętą szpachle (nie znam się na tym jeżeli się mylę to proszę o poprawienie). Mam takie pytanie jakie kroki ewentualnie musiałbym podjąć, żeby te 2 mankamenty zniknęły/były mało widoczne? Niestety kupno takiego samego progu nie wchodzi w grę ponieważ Firma w niemczech nie wysyła za granicę, a sam mam do Niemiec dobre kilkaset km, więc szukam jakiś ewentualności na miejscu. Jeżeli uważacie, że nie ma możliwości naprawienia tego, będę chyba zmuszony zdjąć obydwa progi i zamontować próg z astry h opc, a dobry sprzedać. Tak czy inaczej dziękuję za pomoc i życzę miłego dnia. (przepraszam jeżeli piszę w złym miejscu, ale jestem nowy na forum i prosiłbym o przeniesienie jeżeli zajdzie taka potrzeba)

Pozdrawiam Paweł.
Załączniki
IMG_20190415_15360832.jpg
IMG_20190415_15360832.jpg (253.96 KiB) Przeglądane 3233 razy
Daren
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 kwi 2019, o 16:27
Silnik: 1.9 CDTI Z19DT


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.