Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Astra Twintop - problem z otwarciem dachu

Moderatorzy: piotii, miranda

Astra Twintop - problem z otwarciem dachu

Postprzez zwykly13 » 24 kwi 2019, o 10:08

Witam,

Jestem posiadaczem Astry Twintop z 2007 roku.

Od jakiegoś czasu niemożliwym jest otworzenie dachu (trzy dźwięki i nic się nie dzieje). W 2017 były wymienione wiązki, ale jest oczywscie szansa, ze znowu coś uległo uszkodzeniu - dach przestał działać w zeszłe wakacje.

Dodatkowo, z modułu sterownika dachu podczas próby otwarcia lub uchylenia za pomocą przycisku w bagażniku dochodzi dziwny, terkoczący dźwięk. W serwisie poinformowano mnie również ze za małe napięcie dochodzi do jednej z tylnej szyb ale nie wiem, ze to może być powiązane (zwłaszcza ze wszystkie szyby działają).

Jako iż problem jest bardzo ogólny a przyczyn może być mnóstwo czy jest w stanie ktoś pomoc poprzez podanie namiarów na specjalistów w tym zakresie w okolicy trójmiasta lub sam chciałby się podjąć takiej misji? Ewentualnie czy da jakieś domowe sposoby, za pomocą których mogę zweryfikować co jest nie tak (i może naprawić) - posiadam VAG-COM ale nie mam pojęcia czy zagryzie w połączeniu z Oplem.
zwykly13
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 kwi 2019, o 09:11
Silnik: 1.6 Z16XER


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 14 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.